Prijava

Ja bih voleo da čujem od ovih urbanih što ne veruju u Boga samo dva odgovora:

-Kako to da svemir postoji oduvek? Ok, veliki prasak, šta je bilo pre njega?

-Svemir je beskonačan, kako?

Ovo je suprotno zakonima fizike kojima nas uče. Materija ne može nastati nego samo menja oblik i stanje.

Zato pitam ateiste, moderne likove, urbane, objasnite mi ovo.

Sta ti znas o zakonima fizike

Upoznat si sa kosmickim zakonima fizike,stalo je u fond casova u srednjoj trgovackoj skoli u nisu?

Rekoh neko da objasni. Ne da se debiliše jbt.

Ajde pali sa kosmičkim zakonima fizike.

Kosmički zakoni fizike aahahahahaha. Ok, sad mi je jasno kako je svemir beskonačan i postoji oduvek lolo.

Ajde bezi sad ce neko na saljivom sajtu vukajlija da ti objasnjava zasto moze ili ne moze da se siri svemir,jel ima neko od nas 20 ovde da ima doktorat iz fizike pa da zagrebemo tu temu.

Jesi li debiil jbt, vidiš li naslov teme slepče. Ovde se samo o tome priča. Postavio sam pitanje u skladu sa temom, koj kurac si izleteo i ispao glup u društvu.

Pises samo da bi pisao da te zanima trazio bi one klipove za debile na jutjubu onako sarene o bing bengu sirenju univerzuma. Bas ne znam sta ocekujes bilo ko da odgovori ovde.

Ko si ti uopšte jbt?

Sta ocekujes da ti odgovorim sad?

Pa ime i prezime, da te nadje na fb pa proziva zbog necega sto je video tamo tipa da nosis naocare, ocelavio si itd

cолидна диcкуcија

-Kako to da svemir postoji oduvek? Ok, veliki prasak, šta je bilo pre njega?

Veliki prasak je blatantna izmišljotina, nemoguće je da postoji ništa bez nečega jer ništavilo je samo po sebi prostor između nečega (kao pauza između tonova u pesmi ako će ti biti lakše, zvuk uopšteno ne možeš čuti u konstantnom trajanju, postoji vibracija tona koja u sebi sadrži isprekidane pauze, ali naše uši čuju čist ton bez tih pauza). Ovo je neka vrsta iluzije iz koje nastaje pojava raznih teorija o relativitetu, metafizici, kao i o početku i kraju svemira, dok je preočigledno da svemir nikad nije počeo i nikad se neće završiti, to je večni ciklus i mi smo deo njega. Vreme takođe ne postoji, to je naša izmišljena konvencija koja meri prolazak određenog perioda za koji će nešto iz tačke A promeniti oblik ili položaj u tačku B. Ne možemo čak ni dokazati da starimo, već postoje tvrdnje da smo sve noviji i noviji, a smrt je samo pauza koja nas poput one u frekvenciji zvuka prebacuje iz živog u neživo i opet u živo i tako u nedogled jer smo svi zapravo jedna stvar

-Svemir je beskonačan, kako?

Početak i kraj su zmija koja jede svoj rep u nedogled - iluzija, najlakše shvatiš smisao reči beskonačnost kada pogledaš u nebo

Ja bih voleo da čujem od ovih urbanih što ne veruju u Boga samo dva odgovora:

-Kako to da svemir postoji oduvek? Ok, veliki prasak, šta je bilo pre njega?

-Svemir je beskonačan, kako?

Ovo je suprotno zakonima fizike kojima nas uče. Materija ne može nastati nego samo menja oblik i stanje.

Zato pitam ateiste, moderne likove, urbane, objasnite mi ovo.

E, Tilmo, to što ne znamo odgovor na sve ne znači da si ti u pravu. Mogao si isto tako do prije 18. vijeka da pitaš zastupnike heliocentričnog sistema "pa kako to da su planete uvjek na okupu oko Sunca i mi nikad ne padnemo, hm? Kod mene toga nema" to ne znači da si u pravu, nego da imaš nego preko kurca odgovor dok druga strana još odgovor nije našla.

I to plus mi I ne znamo kolika su realno saznanja na tom polju. tipa prvo sto sam nasao na netu kao novi neki matematicki dokazi za bigbeng

The new proof is based on a special set of solutions to a mathematical entity known as the Wheeler-DeWitt equation.

Sta ce tilmo da zakljuci iz ovoga,ne zna jednacinu za ubrzanje iz 6og osnovne.Uvek mozes da kazes ne ne pa materija ne moze nestati i nastati bla bla truc.

I tako za bilo sta na svetu.

Tipa dodjes I kazes ima lek za rak to jedna tableta I vutra leci rak sig(sig),predjes na alkalnu ishranu cistis organizam bla bla
Sad neko uzme da ti objasnjava kako je komplikovana kancerogenza kako postoje znacajni poremecaju u samim genima I kako nije to bas tako jednostavno. Ti mozes uvek da kazes kako je tvoj stric duvao vutru lekari mu rekli 6 meseci a on pobedio karcinom jetre.

Triforce
-Kako to da svemir postoji oduvek? Ok, veliki prasak, šta je bilo pre njega?
Veliki prasak je blatantna izmišljotina, nemoguće je da postoji ništa bez nečega jer ništavilo je samo po sebi prostor između nečega (kao pauza između tonova u pesmi ako će ti biti lakše, zvuk uopšteno ne možeš čuti u konstantnom trajanju, postoji vibracija tona koja u sebi sadrži isprekidane pauze, ali naše uši čuju čist ton bez tih pauza). Ovo je neka vrsta iluzije iz koje nastaje pojava raznih teorija o relativitetu, metafizici, kao i o početku i kraju svemira, dok je preočigledno da svemir nikad nije počeo i nikad se neće završiti, to je večni ciklus i mi smo deo njega. Vreme takođe ne postoji, to je naša izmišljena konvencija koja meri prolazak određenog perioda za koji će nešto iz tačke A promeniti oblik ili položaj u tačku B. Ne možemo čak ni dokazati da starimo, već postoje tvrdnje da smo sve noviji i noviji, a smrt je samo pauza koja nas poput one u frekvenciji zvuka prebacuje iz živog u neživo i opet u živo i tako u nedogled jer smo svi zapravo jedna stvar

-Svemir je beskonačan, kako?
Početak i kraj su zmija koja jede svoj rep u nedogled - iluzija, najlakše shvatiš smisao reči beskonačnost kada pogledaš u nebo

http://www.reactiongifs.com/r/2013/10/tim-and-eric-mind-blown.gif

dajte neke gotivne dokumentarce o svemiru,ne smarajte