Prijava

а Тадија је бољи од Лалане.

Kakva objektivnost.

а Шо ми личи на типичног предуваног енглеског талента типа Мика Ричардс

Znaju Englezi da prenaduvaju svoje klince, ali deluje mi da će biti vrhunski igrač.
Što se Pelea tiče, fino pojačanje.

Је л' дебитовао Марковић за Ливерпул? Видим неке фотке по нету у дресу јурца за лоптом иза неки навијачи, ал ниђе нема вести какав је био и тако то, ел идол већ ил шта?

Па и није баш бриљирао.

Kakva objektivnost.

Јбг, то је мој став, бржи је, далеко је бољи дриблер и дели пасове ко бомбоне. О головима нећу да расправљам јер је ипак холандска лига у питању...

lalana ima daleko ali miljama daleko bolji pregled igre

Колико су одвратно старомодни ови црни дресови Ливерпула.

Него, јел зна неко каква ће бити ситуација ове сезоне око преноса утакмица суботом у 4 ? Ваљда ће енглеска жгадија да буде мало мање алава на паре и да допусти сиротињи која не може диде на стадион, да прати фудбал крај малих екрана. Јебеш га, срањчуга је суботње поподне без енглеског фудбала, а искрено не волим оне цигане шпанске да гледам. Јес да има њемаца у пола 4, али није то то, јбг.

Како арсенал лагано размонтира бенфику, страхота. Јаја саного 4 комада... на крају трип арсенал 4. на табели

A i Totnam metnuo šes komada Seltiku.

Манча води против Реала, дал је могуће да ће Ван Гал од ових играча направити екипу која ће равноправно да парира Челзију, Ситију, Арсеналу па и Ливерпулу..

А шта, неће бити енглеза на спорт клубу?

Неће бити термин у 16 часова ак се не варам

Едит

Ладно добио Манча 3-1, има 10 тимова да се бори за титулу, овлажио сам а није ни почело натјецање

Стварно су говна ако не преносе у том термину. Јеботе, треба Рајо Ваљекано - Селту да гледам, зајеби.

Nije moguce.

То су исто говорили и за Ливерпул пред прошлу сезону.

Koliko Jovetić jebe na ovim pripremama.

То су исто говорили и за Ливерпул пред прошлу сезону.

I ladno na kraju osvojio Liverpul titulu, nevera!

Tadić je igrao u Tventeu, u Holandskoj ligi, dje je bio glavni igrač, dok je lalana igrao iza Rodrigeza, Lamberta, i još se grizao sa najboljim svjetskim igračima. Ne glupirajte se, Lalana bi izdominirao Tadića ol dej evri dej.