Prijava

Dobar je Ager, malo nesreća i to. Ali Stivi je bog.

E da, ma samo nek je počelo više jebote.
Drago mi je da Liverpul ove sezone ne igra LE, moći ću ih gledati i subotom, ovako ne mogu dočekati nedelju i prođe mi vikend u čekanju utakmice.

Ma vecito usere nesto, nabijem ga na kurac skandinavski.. Inace, kako onaj Aspas moze da bude fudbaler sa onom gradjom i onom facom!?!??? Sto je najgore, nije bio los, ali nogu bi mu polomio sto svaku loptu na prvu vraca nazad! Stani na nju sve ti jebem, nije po zakonu da moras da je vratis nazad, seme ti jebem! Taman umesto njega Suki kad dodje, bice to napad Milinka jedna...Koutinjo, Staridz, Suarez...

Šta je ovo sve 0-0 3 od 5 utakmica

Bolji bi ja bio sudija na utakmici Arsenal - Vila nego ovaj papak

OPET PENAL, JEL ME ZAJEBAVAŠ?

Au kakvo ovo govno od sudije, drugi penal.

Au, ovo drugo nije bio penal.

Čist start ko suza.

TOLE LOPOVE!

Hahah Tole i u Engleskoj ''deli pravdu'' :D

Ajde Sanderlend sunce li vam poljubim!

Sumiranje utakmice arsenal-aston vila: Rezultat 1-3. 12 zutih kartona (arsenal 7, vila 5), od toga 2 Kosilnom. 2 penala za aston vilu, drugi nepostojeci. Povreda gibsa (pocepana arkada) i zajeban pad Sanje (mozda ce da odsustvuje neko vreme, ali nadam se da nece). Posed lopte 64%-36% u korist arsenala.
Pocetak za arsenal kakav samo mogu pozeleti..

Ja sam se naježio kad sam video kako se razbio onaj Sanja.

Prvi penal nema sumnjem u start Woje svako bi ono sudio ali ako je sudija htio svirati, onda nije trebo puštati jebenu prednost sviraj ga odmah. Drugi penal tačno se vidi da je Kos sekundu prije barno loptu prije igrača i ovaj sudija to svira. Dalje onaj drugi žuti Kosu prilicno diskutabilno. Sve u svemu ovo nije poraz Wengera i Arsenala ovdje je ucinjena velika nepravda Arsenalu i nadam se da Sanja, OX i Gibs nisu zaradili neke velike povrede