Премијер лига 13/14

  1. HAHAHHAHHAHA

    JEEEE JEEEE

  2. PISAJ PO MALOM LIVERPULU

    BLEKBURN 1 LIVERPUL 0 HAHAHAHAHHAHAHAHAHAA

  3. јадно, цркни мурињо ђубре смрдљиво.

  4. МУРИЊО ПОСВРШАВАО БЕЗ ПОЛА ПРВЕ ПОСТАВЕ

  5. ALO RODJACI PA NIJE VAM OVO NORIC DA SUAREZ DA 4 GOLA HAHAHAHHAH 0 TITULAA 0 TITULAAA

  6. АЈДЕ ПАЛАСЕ ЈЕБИ СИТОА

  7. Какав је осећај грицкати Мурињов курчић, Скаузери?

    СИТИ СУПЕРБИА ИН ПРАЕЛИА ЈЕБЕМО ДО КРАЈА

  8. http://nimg.sulekha.com/sports/thumbnailfull/manuel-pelegrini-2008-12-7-10-37-29.jpg

    У принципу, волим да јебем мајку навијачима Ливерпула са српских форума искључиво у чмар.

  9. Džerard će da se okači o kvaku svlačionice.

  10. A RECI KO SPANSKA SERIJA ,ON SJEBE SVE ZA STA SE BORIO 20 GODINA U NAJVAZNIJOJ TEKMI HAHHAHA

  11. AJ NEK MI NEKO OBJASNI KAKO ONO KOD DRUGOG GOLA NIJE BIO OFSAJD?

  12. Veliki je Murinjo jbg. Najveći zapravo.

  13. AJ NEK MI NEKO OBJASNI KAKO ONO KOD DRUGOG GOLA NIJE BIO OFSAJD?

    Nema ofsajda ako je igrač na svojoj polovini terena. Tako je Torres dao gol Barsi.

  14. Koje traume ima čovek koji navija za Zvezdu i Liverpul, a takvih je ovde podosta.

  15. Pa preko pola jebem ti sunce

  16. E, nek je jedan rezultat u poslednjih par dana došao onako kako sam ja želeo. Svaka čast Marku Švarceru bio je više nego siguran. Povreda Čeha i nije toliko loša stvar za Čelzi, Švarcer je dobar golman, dugo je sedeo na klupi pa ima motiv da se sad dokaže, sigurno želi da ostavi neki značajni trag pre kraja karijere tako da očekujem da će odlično braniti i u nastavku sezone. Murinjo je pokazao po ko zna koji put zašto ga zovu posebni.

  17. Samo mi je malo žao Stivija.

  18. Nema ofsajda ako je igrač na svojoj polovini terena. Tako je Torres dao gol Barsi.

    Me ne, mislio sam za ono kada je dobacio onom pamucaru ispred Minjolea

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.