Премијер лига 13/14

  1. stivi je picka najgora samo se kurva ,isto ko suarez sad kao dobar momak dok daje golove i ide klubu ,sad ce da pocne ponovo da ujeda

  2. Jbg. Celsi zasluzeno uzeo. Nije jos gotovo, ne verujem da ce Siti dobiti sve do kraja utakmice.

  3. TITULA OSTAJE U MANCESTERU ALE ALE

  4. Me ne, mislio sam za ono kada je dobacio onom pamucaru ispred Minjolea

    Vratio je loptu unazad.

  5. МИ СМО СКАУЗЕРИ И МИ ВОЛИМО ГРИЦКАТИ КУРЧЕВЕ

  6. ХАХАХАХА ПА МИ ВЕЋ ЈЕБЕМО КРИСТАЛНУ ПАЛАТУ

    ДИЈАМАНТУУУ ДИЈАМАНТУУУУ

  7. hahahahhah razumite coveka prima ga u guzu ceo zivot od nas ,pa posle krenuli i arapi da ga karaju dobro i on nije poceo da ujeda

  8. Vodi Man. Dijamant jbg.

  9. Sitiju ostaje još samo gostovanje Evertonu od težih utakmica, tako da ako to prebrode, gotovo je. A Everton mi nije jasan kako igra, čas pomisliš da će da kidaju sve redom, a onda kući izgube od fazon Javora, tako da me ne bi čudilo da ih i Siti napuni.

  10. Me ne, mislio sam za ono kada je dobacio onom pamucaru ispred Minjolea

    Па Вилијан није био најближи голу у тренутку кад му је Торес послао лопту.

    Ливерпул има још две, а Сити четири утакмице, ваљда ће бар једну да киксне. ДОНЕСИ НАМ ТИТУЛУ, ЕВЕРТОНЕ!

  11. Рекох ја лијепо синоћ... Колико смрдљив фудбал играју Мурињови цигани, ово је страшно...

  12. pa ni liveprulu nije bas svejedno,njukasl jeste sada kurac ali nikad se ne zna,a gostovanje kristalu pa ne moram da vam govorim za to

  13. Ако има правде, Ливерпул ће ипак успети да узме титулу, а Челзи ће остати и без Премијер лиге и без Лиге шампиона.

  14. ХАХАХХА КОЈИ ДЕМАГОЗИ ЈЕБОТЕ

  15. koje crne pravde flanagan da nosi medalju premijer lige ili ne daj boze alen

    murinjo dobio obe tekme protiv liverpula i sitija ,a nije izgubio od arsenala i junajteda cak naprotiv,jedino sto su cigani pa zato navijam za siti

    ne mogu da verujem da branim cigana murinja :(

  16. Titula u rukama Martineza, jedino on može da otikne dva boda Sitiju. Liverpul protiv Njukasla lagano, ali teško protiv Palasa. Čelsi je treći, tako da je nebitno s kim on igra.

  17. A DE JE ARSENAL EKEKEEKE

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.