Премијер лига 13/14

  1. pa necu za jebeni dag&red da navijam i da slavim kad prodju 7.rundu FA kupa ,drugo je kad je klub iz kraja ,grada itd.

    to je tvoja stvar

    Да се не бисте убудуће расправљали за џабе, морате да схватите да Санитарни све помно прати, али ништа не схвата превише озбиљно, нити се ложи на нешто, осим на то да иде и понавља људима да схватају ствари превише озбиљно и да се превише ложе на нешто.

    de si stevo legendo,isplako si da se vratis na forum,to je lepo.sa tvojih drugih profila nije to to,ovako je prava stvar.moj omiljeni stokeru :*

  2. de si stevo legendo,isplako si da se vratis na forum,to je lepo.sa tvojih drugih profila nije to to,ovako je prava stvar.

    moj omiljeni stokeru :

    :

    Хахахахахахах

    Ето шта бива кад почнеш учесталије да пијеш хладан нес са шлагом са Стефаном Костићем.

  3. Da se vratimo mi na Premijer ligu :)

  4. Odosmo u "stokovanje", Petrovčić i tako to.

  5. opet si dosao sa lobotomije pun elana...

  6. Sudija sviraj kraj, imam tačan rezultat na prediktoru!
    EDIT: ŠUPIČKUMATERINU SAD STE NAŠLI DA IH NADUVATE!

  7. NJEST HEM OJEB'O JEVREJE!!!

  8. Pucaju i Siti i Liverpul ovo kolo.

  9. Zasto bi to neko zeleo?

  10. Crne mačke ako ugaze Mancester definitivno ostaju u PL. Neka ih nek oni kanarinci ispadnu

  11. Kako mi je drago sto Fulam ispada iz lige.

  12. Kad su idioti. Kao što je neko rekao ovde na temi, kakvi su igrači prodefilovali poslednjih pešes sezona mogli su da se bore za LŠ a ne za opstanak.

  13. Manone je odličan golman.

    Mnogo mi je drago što će ostati Mačke u ligi, baš su iskidali, gotivna ekipica.

  14. АЈМО ЕВЕРТОНЕ ЈЕБИ МАНЧЕСТЕРСКУ СИРОТИЊУ ! КМОМ КОЛЕМАН, КМОН КОЛЕМАН

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.