Prijava

ja bi njega prodo u liverpul, realno njima treba neki panj koji ce da lomi na sredini

Zamisli Kerol se usere u srecu Sitiju na sred Etihada na asistenciju Dauninga.

sta radi ovaj gigs sa postavama hahaha jebo ga kurac

Sutra uveče. Etihad. 90 minut, 0-0 Vila u govnima. Ne može pola da pređe. Siti napada, ne staje. Guzana boli guza od projektila koji šalje Jajo s' 40 metara ali jedva izbacuje u korner. Silva kepec izvodi korner. Neki random anonimus izbacuje iz šesnest u pizdu materinu na polovinu Šitija gde se nalaze samo Drogitelis i normalno Hart. Drogitelis u pokušaju da pošalje centaršut nazad u kazneni promašuje loptu i pada i do lopte dolazi Agnafhhgiaglahor koji juri sam ka golu. Hart izleteo da skrati ugao. Kurac! Nemoš kume! LOB! 1-0! Edihad u neverici! Enfild u neverici od sreće! Vila Park boli kurac! Hartu stao Hart! Skauzeri slave, Mrsisajd slavi! JEBI SITIJAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! JUL NEVR VOK ALOOOOOOOOUUUUUUUUUUNNNNNNNNNNNN! PIŠAJ PO ARAPIMA PIŠAJ PO SIROTINJI!

Hahaha, na sta ste spali, da umesto titule na tacni drkate na fantazije.

KOJI ŠIP NIKAD NIJE UPLOVIO NA STAMFORD BRIDŽ?

PA PREMIJERŠIP HAHAHHAHAHA KOJI SAM JOVO RADOVANOVIĆ MAG HUMORA!

hahah bravo matori al valjda mislis na enfild
hehe e jesi lud

prvi pas felainija,omasio je brat bratu bar 2,5m ,odvesti ga u sumu i ubiti

inace spektakl na old trafordu,vidic i bobi carlton,cekamo jos fergija da se spusti da isprati najboljeg defanzivca kojeg je premijer liga gledala,a jedva cekam gigs da udje ,bio bi fazon da je u odelu i kao se skida haha

Sutra uveče. Etihad. 90 minut, 0-0 Vila u govnima. Ne može pola da pređe. Siti napada, ne staje. Guzana boli guza od projektila koji šalje Jajo s' 40 metara ali jedva izbacuje u korner. Silva kepec izvodi korner. Neki random anonimus izbacuje iz šesnest u pizdu materinu na polovinu Šitija gde se nalaze samo Drogitelis i normalno Hart. Drogitelis u pokušaju da pošalje centaršut nazad u kazneni promašuje loptu i pada i do lopte dolazi Agnafhhgiaglahor koji juri sam ka golu. Hart izleteo da skrati ugao. Kurac! Nemoš kume! LOB! 1-0! Edihad u neverici! Enfild u neverici od sreće! Vila Park boli kurac! Hartu stao Hart! Skauzeri slave, Mrsisajd slavi! JEBI SITIJAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! JUL NEVR VOK ALOOOOOOOOUUUUUUUUUUNNNNNNNNNNNN! PIŠAJ PO ARAPIMA PIŠAJ PO SIROTINJI!

Ово је достигло онај ниво депресије кад смо упропастили квалификације за светско па се исто овако зајебавали

Ко су ови Лоренс и Вилсон

Стиви долази у Звезду кад му истекне уговор са ЈетромБазен, оће човек да коначно освоји титулу у каријери па то ти је

L@ki
Ко су ови Лоренс и Вилсон

Vele da su svetski talenti,nisam ih gledao,ne bih da komentarisem,ali ovo danas,nije lose par paseva pogresili ali to je zbog treme,mali Vilson ga dade ,dobra reakcija,voleo bih da razvijamo mlade igrace...

Hhahaha zao mi Towelie-a. Nikako da i on doceka titulu.

TOWELIE NE DA TITULU!

A sudija jebem mu leba, daj Vidiću penal.

Evo Gigsara ulazi! hahahahahaha :)

Ко су ови Лоренс и Вилсон

Lorens od Arabije. lolo

JEBOTE HOĆEŠ LI SVIRATI PENAL

хахахахах ово Џејмс Вилсон из Хауса :)