Prijava

Не знам да л' проваљујете, али и на Олд Трафорду се пева исто што и на Гудисону пре неки дан:

Steve Gerrard Gerrard
He slips on his fuckin' ass
He passes to Demba Ba
Steve Gerrard Gerrard...

Ево га и Рајан у ђири

Peki znaš i sam kako se to zove. Mnogo pominjana reč u našem fudbalu, a počinje na k :)

Корнфлекс

Jeb'o vas Liverpul.

Šteta što nije ušao onaj Gigsov slobodnjak.

Не знам да л' проваљујете, али и на Олд Трафорду се пева исто што и на Гудисону пре неки дан:

Steve Gerrard Gerrard
He slips on his fuckin' ass
He passes to Demba Ba
Steve Gerrard Gerrard...

Kad nemaju svoje pesme, nego moraju da pevaju o tudjem klubu.

Prijateljski mec moze se reci,mirna igra,pa onda par dobrih poteza i poneki gol,sve u svemu fina utakmica.Kagava i Felaini razocarali,Januzaj odlican,kao i klinci,bice od njih veliki igraci i naravno veliki Van Persi...
Sto se Vidica tice,sve je receno,sve najbolje STENO,KAPITENU,NAJBOLJI STOPERU PREMIJER LIGE A STO SE MENE TICE I SVETA!
A tek Gigs legenda,ubacio sebe i sjajna asistencija i zamalo gol,svakako NAJVECI IGRAC PREMIJER LIGE!
Arsenal+Celzi+Blekburn+Siti=8
GIGS=13
GLORY GLORY MAN UNITED!

E da brat bratu 2 sigurna penala nije svirano,a 2 je jos mogao ,nego ajde sad nebitno...

Сузе ми кренуше због Видића.

Армие кад вам почињу квалификације за Интертото куп, пре или после наше прославе титуле :(

Veliki, veliki Rajan Gigs.

I Nemanja sa njime, naravno, ali ipak.. Bila je privilegija gledati ga sve ove godine. Moj omiljeni igrač od kako sam ga kao klinac prvi put izvalio kako igra, a bogme ima 15 godina od tada minimum.

Heroj, jebiga.

skauzeru nemoj da se vredjamo u ovim emotivnim trenucima :'(

Штета што није играо за Енглеску, ко зна, можда би он био тај шаф који би им помогао да прескоче 1/8 финале џД

Јесу Енглези већином надобудна говна и прецењују вазда снагу своје репрезентације, али ја их увек због њихове љубави према фудбалу и дојајне лиге симпатишем на светском и европском. Увек буду међу тих неколико екипа за које одлучим да навијам.

само да се попишам у уста штоваоцима лика и дела Немање Видића, човека који је уназадио нашу репрезентацију за 1000 година, да ли случајно, да ли намерно, небитно.

Стеван
Јесу Енглези већином надобудна говна и прецењују вазда снагу своје репрезентације, али ја их увек због њихове љубави према фудбалу и дојајне лиге симпатишем на светском и европском. Увек буду међу тих неколико екипа за које одлучим да навијам.

Kad 80 hiljada takvih Engleza peva pesmu jednom momku iz Uzica,a da ne pominjemo da su mu dali kapitensku traku,traku Mancester Junajteda,to je onda nesto,znas da je stvarno veliki,mozda i najveci koga smo imali,nadam se da ce kad odu Teri i Lamps ,Ivanovic dobiti traku,kasnije mozda i Nastasic u Sitiju,ali tesko da ce iko dostici velikog NEMANDZU!

само да се попишам у уста штоваоцима лика и дела Немање Видића, човека који је уназадио нашу репрезентацију за 1000 година, да ли случајно, да ли намерно, небитно.

Odavno on nema veze sa reprezentacijom. A mi smo unazađeni od, ček' da izračunam..

Поштујем ја Јунајтед, озбиљна је то институција. Али Видић је највећа љига која је носила наш дрес.

Иначе, ускоро реприза овога.

https://s.yimg.com/i/ng/sp/empics/20120513/19/2058680266-13052012191635.jpg