Prijava

Затворим им маику ону одвратну расплакали нам капитена

aguero se povredio nesto lakse,kao nedelju dana pauzira,mada ima problem u glavi jer se povredjivao stalno sad se plasi ,a cuva se za svetsko...

fantasy mi se poklopio tim sve imam igrace koji igraju 2 utakmice ovo kolo i ja rekoh sad cu da ih jebem jako:
rooney kapiten -nijednu odigrao
aguero-zamenik odigra 30.min bar je gol dao
mata-2 boda
nasri -asistencija
ture-asistencija
ostali seljaci sve po 1 i 2 jebem ti

Зовем те Астон Вило еј кад би само било

zasto pelegrini gura garsiju ispred fernandinja? previse mu ofanzivan sta?

I mancesta place u vidu kise za luzerpulovom titulom :D

Šta ste pisali, zadnje dve strane, počinje ses u kom su glavni akteri igrači iz Birmingema pa nisam u mogućnosti da čitam sad? :)

prvi kazu da je vidara cigan ,ovi drugi kazu da su prvi cigani zato sto ga nazivaju ciganom(UPOZORENJE: cigan u ovom navodjenju nema veze sa popularnim nazivom navijaca crvene zvezde,za koju je objekat rasprave igrao)

хахахахаха вилин голман се зове гузан, аахахаххааххахахх реци зовеш се гузан

Crne mačke već karaju ove.

glupi nasri prazan gol

JOŠ 45 MINUTAAAAAA! JEBI ARAPEEEEEEEEEE!

Ко осваја титулу ако Арапи играју нерешено? Мислим, онда ће Лпул и они имати исти број бодова, и још једна текму да цепају, али да на крају имају исти број бодова чија је титула?

Ma mislio sam da se ne računaju međusobni dueli, ali sam izvalio da je i to kurčina, da je Lpool izgubio prvi meč sa 2-1. Ok, fala.

Munuće ga Vila u devedestom!

Gol razlika prvo, a ako je i to izjednačeno kao i bodovi, onda međusobni dueli. Onda ako je i to, ima još nešto, pa ako je i to, onda igraju valjda posebnu tekmu međusobno na neutralnom terenu.

Гууузааааааааан ахахахахах

ulazi pujo idemoooo sad