Prijava

Jebo li te legasi.

To je ta validna argumentacija.

Jebo ti pas mater, 100 godina zivis u Engleskoj, a jos uvek govoris Tarzan inglis.

Вечерас празник фудбала, Јагодина - Војводина!

Биће 0-2, реко Ђорђе Чварков

Samo da napišem da mi se NAPUŠE KURČINE ljigavci što pljuju bogaoca VIDARU!!

JEBO VAS MLADEN KRSTAJIĆ U PRKNO!

Нико њега не пљује, али одсуство овога доле у репки захтева детаљно објашњење у виду гостовања у Утиску недеље или барем код Анђуса. Као и они пенали које је скривио али и машио

http://i.minus.com/iV7dVcBlRainq.gif

Koliko je to glup argument. Isto možete reći i za Stankovića, Kolarova i one nesreće što su igrali ofanzivno. Ovo možeš reći za svakog jebenog štopera, jer nikad nisi video nikog ni u klubu ni u reprezentaicji da radi ovako nešto, pogotovo ne kod nas. Vidara je dao najviše reprezentaciji od svih igrača u njegovoj generaciji, a to što smo mi imali retarde od selektora koji su ko zna kakvim vezavama sastavljali tim nije kriv Nemanja, i onda dodje neki ušljivi Skauzer ili Zapata ili sunshine i počne da sere: VIDARA LJIGO JEDNA IZDO SI KOSOVO, PLAČU MALA DACA!!!.. Pokupio se gospdoin i otišao, bez pljuvanja ikog
Niko ne bi pričao o odsustvu "toga" da on nije promašio penal.
Najgore od svega što on ispade gori ovo ovih:
http://beliorlovi.rs/wp-content/uploads/2010/06/milijas-stojkovic-pantelic-lazovic-piju-pivo.jpg

Нема он шта коме да се објашњава, боли га курац, радио је како је умео и(или) хтео. Мсм да л' би вам било лакше да то и сам каже (а то је реално једино што би рекао и могао да каже кад би га неко питао). ШТО СЕ НИСИ ВИШЕ ТРУДИЈО? РАДИЈО САМ НАЈБОЉШЕ ШО САМ МОГО и то је то. Него неће лик да се спушта на тај ниво и да објашњава говнима нешто што му никад неће признати због једног пенала који је промашио и једног што је скривио.

Ма не ради се само о томе, скривио пенал, промашио пенал. Банализовао сам ствари кроз спрдњу, најбоље да стварно очекујем да дође код Анђуса или Оље и прича о томе, сте нормални. Па један Пикси промаши пенал а не Видара, убојити штопер и легенда Љанчестер Јунајтеда.

Ја га лично никад нисам пљувао нити тражио да оде из репке, напротив, желео сам да остане и буде макар на клупи, чисто да бустује морал. Ипак, никада нећу моћи да се сложим са изјавом да је држао исти ниво игара у репки и клубу, чак и да није било до њега, једноставно нисам стекао такав утисак и то је то.

http://i.minus.com/iV7dVcBlRainq.gif

Vidaru treba u slavi čitati, primali bi tri gola po utakmici da njega nije bilo tih 10 godina u reprezentaciji, jebali vas i penal i to koliko se trudio, i sa pola gasa boljeg odbrambenog nismo imali, a i druga stvar nije vidara mogao nadomjestiti vezni red i napadača bez

Ипак, никада нећу моћи да се сложим са изјавом да је држао исти ниво игара у репки и клубу

Takav igrač i ne postoji, osim možda Podolskog kad nije igrao u Bajernu a cepao u reprezentu.

Da li zaista očekuješ da u našoj reprezentaciji neko može da igra na istom nivou kao u klubu ? Pogotovo Nemanja koji je 5 godina imao manje više isti tim i svi su znali ko kako diše a vamo dodje Veseljko Trivunović i igra sa tobom jebote

Nisam navikao da sunshine bude 'vako neobjektivan, Vidara govno i kraj price. Da vidim da li bi igrao za reprezentaciju da mu treba radna viza, igrao bi i prijateljske sa Farskim ostrvima ako treba.

Очекујем да буде исто тако максимално озбиљан и посвећен, не више и не мање, него таман исто тако као и у клубу, а не да се смеје као ментол кад беспотребно скриви пенал, макар му саиграч у штоперском тандему био Крнета. Какво је то оправдање, какве везе са ким игра у тандему или у екипи? И шта, он је као толики господин да не може да истрпи критике због промашеног пенала него узме и напусти репку и то кад је било најтеже. И то је шмекерски? Теби да, мени не. Ово није пљување, само констатујем оно што је очигледно и шта смо сви видели својим очима. Понављам, пљувати човека који је промашио пенал а коме је примарна и једина позиција ШТОПЕР је очекивано само од неког ко је са девојчицама играо Између две ватре и то је нека друга прича.

И за записник, још једном, овакав старт главом где нико не иде ногом у репрезентацији се једноставно никад није догодио. Зато ћу га вазда понављати и замишљати како то ради против Фарских Острва опааа

http://i.minus.com/iV7dVcBlRainq.gif

Него вечерас Астон Вила чиста двојка. Реално.

picke iz aston vile u najjacem sastavu,umesto da klince malo probaju nabijem ih usta

Јесте, играће са клинцима таман као и Кристал Палас.

kristal palas da se oprosti pred navijacima svojim ,posle odlicne sezone odlicno i da zatvore :p