Премијер лига 13/14

  1. Obrnuo si Leri,oni pene kad ih ja sprdam,ovaj velikim slovima i kad serem neke stvari sprdam se naravno,a naravno da ozbiljno shvatam engleski fudbal,kad nas nema nista da ponudi,drazi mi je Junajted 10 puta od Zvezde,mada verovatno cu da idem na proslavu titule sad u cetvrtak ZVEZDA LE!

  2. drazi mi je Junajted 10 puta od Zvezde,mada verovatno cu da idem na proslavu titule sad u cetvrtak ZVEZDA LE!

    Ti si navijač ko Jebač ovaj. Jete gomna oboJica.

  3. ArminVanBuuren

    Obrnuo si Leri,oni pene kad ih ja sprdam

    Успео си у животу, већ месецима људи чупају косу од нервирања, нарочито кад напоменеш још да обожаваш Чолу, јао како се ја тада расрдим због твог непознавања музике.

  4. Зашто мрзиш ЈетруБазен, Армине?

  5. Ау Лери каква им је свлачионица, све се сија, још имају и спуштени плафон, па овде би играчи из наше треће лиге опуштено правили свадбу

  6. Samo bez nervoze stevane,pa koliko puta smo vodili ovaj razgovor...

    skauzeru burazeru,pa jesmo li najveći rivali majku mu? :) sve do ove godine liverpulovi navijači se nisu ni javljali ,ubaci se tek poneki hrabar,da pomene istoriju i tu ga sačekaju navijači bar 3 kluba ,neki koji ni nemaju prava da sprdaju, i ubiju ga od sprdnje tad je bilo popularno liverpul history channel i ti fazoni i on povijenoga repa ode. E sad ove sezone se desilo šta se desilo ,pa se mnogima digao kurac i zaboravili su ko su i šta su ,plus se tu priključili navijači drugih klubova,prvenstveno tobdzije koje isto tako ubijaju od sprdnje ,jer su ,ma svi znamo... E sad i meni se u kurcu javlja neka dužnost kao navijacu crvenih djavola ,da im objasnim zašto je moj klub bolji ,zašto su gomna i da ih spustim na zemlju. Ponekad jedem govna,ponekad je moja tvrdnja potkovana tvrdim argumentima,ali u svakom slučaju ne nalazim na kontra-argumente,već na postove tipa ti si daunovac kao i serije lupanja minusa na moje defke ,to mi nekako još pojača onaj osećaj u kurcu ,pa nastavljam i moram da priznam zabavno je.
    sjebete i vi mene ponekad ,ja se ne ljutim ,raspravljamo zajebavamo se ,tome ova tema i služi zar ne ?
    Ti si jedini ok od ovih skauzera ,shvatio si sve kao sprdnju ,što i jeste sve ovo.

    mada je opet činjenica da nemate nijednu titulu,a nazivate se najvećim klubom u engleskoj,to mi tek ide na kurac i da imate gomna od navijača ,no dosta je bilo za danas ,ko napiše tu long didnt rid jebem mu se s majkom :)

  7. Inače siti sve maksimalno odradi,svaka njima caast veliki profesionalizam i kluba i igrača,svi velika gospoda,zavidim im malo čak ,jesu govna arapska ,ali nekad ne možeš da ih mrzis.

  8. Rekoh već:

    http://pbs.twimg.com/media/BnXl4OdIUAA0bN-.jpg:medium

    Jebiga, Liverpul sam sebi krnuo kurčinu onim remijem protiv Aston Vilenjaka i onim Džerardovanjem, sami sebi krivi.

  9. сјебо их је реми против паласа, кад су водили 3 0 до осамдесетог

  10. Evo kao navijač Liverpula, kažem da je Man Utd najveći klub na ostrvu, a verovatno posle Reala i najveći na svetu (ne mislim na broj titula,nego na popularnost). Šteta za ovu sezonu, al Siti je ovo zaslužio,jer su uradili ono što je trebalo u ključnom trenutku, tj. vezali 5 pobeda i ćao zdravo. Drago mi je zbog Mude Turea, koji je apsolutni doktor fudbala, i prvi igrač kog bi ja doveo u svoj klub, da sam naftni gigant tajkun :) kakvi kurci Ronaldo,Mesi zna se ko je motor ekipe

  11. Ture je u principu Roj Kin Sitija trenutno, samo više fizički moćniji od Kina, ali manje psihički, ali to je taj destro-midfield karakter koji obožavam da gledam. Retkost.

  12. Boks tu boks midlfilder.

  13. Pa,dao je i po koji gol više od Kina :)

  14. хахахахах неуморан је овај Армин

  15. http://vukajlija.com/forum/teme/31714?strana=1

    Прва три поста, навијачи Ливерпула, првих 5 страна још неколико нас који маштамо о доброј сезони, трећем месту, расправљамо о Даглишу, пребацивању Фланагана на клупу, итд.

    Било би лепо да сад престанете да измишљате "излазак из мишје рупе након добрих резултата", јер да је то истина, не би нас било на овим темама од 2009. до ове године.

  16. https://www.youtube.com/watch?v=EDbiW6K6EFA

    Prvih par sekundi klipa, Kolarov "jebem ti lebac" hahahahah!

  17. A jel ovo Kompani posle kaze jebem ti sampione ? haha

  18. Јесмо највећи ривали, и јесте ова тема служи за то. Ја поштујем Јунајтед као велики клуб и та традиција и ривалитет који траје деценијама

    ЋЕ БИТИ УСКОРО ПРЕКИНУТ ЈЕР ЈЕ ВАШЕ ВРЕМЕ ПРОШЛО ОТИШАО ЈЕ ФЕРГИ КАКО ВАМ ЈЕ САД ГДЕ ВАМ ЈЕ МОЈЕС ВРАТИТЕ МОЈЕСА ХАХА ГДЕ ТИ ЈЕ ИГРАЊЕ У ЈЕВРОПИ ЈУНАЈТЕДЕ КАКО ВАМ ЈЕ САД ЏАВОЛИ

  19. Коларов сељачина из Војке псује лебац, ццц Кажу да је добар чкоде, донира брдо пара, у цркве, школе, спортске објекте..

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.