Премијер лига 13/14

  1. Al mi strerilno nekako djeluje ovo slavlje Sitija.

  2. Ma ja, veštačka tvorevina veštački se i raduju lolo

  3. На основу чега си ти то закључио омг. Радује се народ.

  4. Bedak. Ja ocekivao Mocarta, kad ono slave uz Anu Bekutu.

  5. Mene bi nekako bio blam da pustim Anu Bekutu u sred Mančestera, još pored mene Kompani, Silva, Aguero i ko sve ne.. AL ONO, BOLI IH KURAC!!

  6. Ау бре, аси истриповао. Па шта, ови су као господа? Слушају моцарта енд шит лолол
    Исто бре сељаци само страњски сељаци

  7. http://i.telegraph.co.uk/multimedia/archive/02217/cook_2217176b.jpg

    Прозивају нас ови са Вукајлије... Да гасимо клуб?

  8. Ау бре, аси истриповао. Па шта, ови су као господа? Слушају моцарта енд шит лолол
    Исто бре сељаци само страњски сељаци

    Bijo sam sarkastican.

  9. Па и нисам причо теби него саншајну, једино ако је и он бијо саркастичан онда мени мозак не функционише тудеј

  10. Meni i dalje nije jasno zašto je Aguero toliki ljomber da ne zna engleski, makar k'o Kolarov. Jebem mu mater, pa kako komunicira sa saigračima?

  11. http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2014&mm=05&dd=12&nav_id=846910

    Има ту добрих играча у везном реду и нападу, али гледам и размишљам како је опет некако немогуће направити добру екипу од тога. Одбрана им је танка.

  12. Možda baš sad urade nešto više, kad se od njih ne očekuje titula. Mislim da su mediji pravili najveći problem reprezentaciji.

  13. Зашто мислиш да сада неће? Увек су дебело прецењивали своју репрезентацију и медији им набијали притисак, као и ми бар у последњих 10 година.

  14. Ka pogledaš imena, ni nadmeni Englezi nemaju šta "naduvati", zar ne? :)

  15. A tačno je i da su ih precjenjivali, definitivno.

  16. Па то су све играчи који играју у Премијер лиги, наравно да може да су надува. Мислиш да не причају у суперлативима о Лалани, Барклију и Стерлингу, који би сав таленат могли да покажу на СП, потпомогнути искусним асовима светског калибра какви су Џерард, Лампард и Руни? Уз пробуђеног убојитог Стариџа и блаблабла...

    Врло лако је измаштати овакав сценарио и још лакше наложити пристрасне навијаче на то. Друга ствар је што то у пракси баш и не иде тако глатко.

    Баш ме интересује која ће бити формација и ко ће му играти, а ко блејати на клупи...

  17. Po meni je skroz okej ova reprezntacija. Liverpul sa Runijem u ulozi Suareza. Plus malo šmeka u vidu Lamparda, Volkota (ako bude igro) i ostalih..
    Odbrana je baš škrta. Čudi me da nije Gibsa zvao..
    Kad se seetim one reprezentacije:
    Nevile Rio Teri Kol
    Lampard Gerard
    Bekam Runi i ko je još igro bem li ga, nikad jača engleska a nikad gora igra.

    EDIT:

    Ау бре, аси истриповао. Па шта, ови су као господа? Слушају моцарта енд шит лолол
    Исто бре сељаци само страњски сељаци

    Ma znam da si i oni gurbeti, al ono da meni neki indijanac dodje u Zvezdu i pušta neki svoj turbo folk, grandž i tako neki kurac mršte..Mada što se tiče Sitija i nema engleza tako da svako fura svoj stil odakle je došo..

  18. Engleska ima dobru ekipu po imenima ali mislim da neće baš najbolje funkcionisati na terenu. Grupa im nije laka mislim da će Italijani biti mnogo bolji nego na prošlom SP a i Urugvaj je uvek nezgodan, sa druge strane ukrštanje im nije teško pa je moguće uz dosta sreće da doguraju i do četvrtfinala. Za Engleze će presudna biti tekma sa Urusima.

  19. Kad se seetim one reprezentacije:
    Nevile Rio Teri Kol
    Lampard Gerard
    Bekam Runi i ko je još igro bem li ga, nikad jača engleska a nikad gora igra.

    SKOLS batice! Koliko ovo opisuje njega,neprimetan je skroz,a veoma veoma koristan igrac,mada igrao samo do 2004.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.