Премијер лига 13/14

  1. Мињоле не да је ок, него јебе колико је добар. Поуздан голман, сјајни рефлекси, мада ми се чини да има проблема у комуникацији са овим Агером. Презадовољан сам њим и Џерардом ове сезоне.

    Ово око повлачења, чекајте да Сако заузме своје место, одмах отвара простор Џерарду за офанзивнију и бржу игру. Још кад се Суарез врати...

  2. чини ми се да је овен тад дао гол, како сам испиздео лолол

  3. To e to, bice rata, Liverpul dobio prve 3 tekme... Utakmica katastrofa, odavno nisam gledao losiji Mancester. Mislim da se bez potrebe povukao u drugom Liverpul, srecom ga ne primismo, mada nisu ni imali sanse neke. Staridz je toliko sebican, da ja nemam reci, vadi ga sto ga mece svaki dan...Kad krene Suki da igra umesto onog Aspasa, koji ne znam kako je postao fudbaler sa onom gradjom i glavom, bice to fino. Samo da ne pucamo od Norica kuci, i sve kul!

  4. А САДА: ВЕЛИКИ ДЕРБИ СЕВЕРНОГ ЛОНДОНА

    МАМУЗЕ ПРОТИВ ТОБЏИЈА

  5. Sada navijamo za Arsenal protiv londonskih Jevrejstina, i Liverpul samostalno zauzima poziciju broj 1 na tabeli. Bombonica.

  6. АЛ ПРШТИ БОКТЕЈЕБО ТО ВОЛИМ

    и ја навијам за екипу са лајбрерија против усташких јевреја. мада ме боли курац.

  7. Liverpul odličan, munuše ga na početku i posle toga su udavili utakmicu. Mada to nije ni bilo teško pošto je Mančester igrao kao prosečan tim iz Evrope. Džerard je doktor nauka za ovu igru, Staridž sebičan, odbrana odlična, pogotovo bekovi. Baš me je iznenadio lepo Liverpul na početku sezone, nek ovako nastave i ja zadovoljan.

  8. Opa, onaj komentator visnjic rasista, sve camuge mu iste

  9. O arsenalu, arsenalu

  10. Koja je konjina onaj Voker, ne može vola da ubode. Žiru sjajan.

  11. JEBI LIHVARE I KOKOŠARE.
    Potrošili su 120 miliona eura Arsenal 0 i opet ih ovi dobiju, nek sad neko kritikuje Wengera

  12. Jebi Mančesteraaaaaaaaaaa!!!
    Čitav dan kupim voće za rakiju, nisam mogao da gledam utakmicu sezone. Sad uđem u kuću da vidim rezultat, kad ono... JEBI MANČESTERAAAAAAAAAAAAAA!!!
    Čim sam vidio da je 1-0, znao sam da je Staridž dao.
    Dajte ljudi neke linkove ako ima, za snimke EPL-a, ovo mi je već 2. utakmica u 3 kola da nisam gledao.
    Jao jao, kako mi je drago.

  13. Ja jedini izgleda simpatišem Totenhem hahaha

  14. Dube, idi na sajt footyroom.com, imas tamo hajlajtse sa vaznih meceva.

  15. Ma ja bih cijele utakmice da odgledam, znam za to sa hajlajtsima. Hvala svakako.

  16. JEBI KOKOŠKE.. oOOOoo JEBI KOKOŠKE

    Jako lep dan, jebeš Totenhem, Bejl zvanično igrač Reala i još nešto..

    Arsenal je navodno već završio posao sa Ozilom i on sutra treba potpiše ugovor (al džazira i kanal+) A i Venger je rekao da sutra ima jedno iznenadjenje..

    Realno je da Ozil zeli da napusti klub, jer je Isko na njegovo poziciji i ima prednost.

    To bi već bio tim koji može da konkuriše za titulu..
    http://24.media.tumblr.com/tumblr_lei5hbU6Tv1qbb8c1o1_500.gif

  17. JEEEEEBIIII AMBICIOZNE KOKOSKE!
    JEBI GLUPOG "MALOG MURINJA"!
    Citao sam da ce dovesti i Viviana na pozajmicu. Iskreno, ne znam kakav je, ali ako je branio na 32 utakmice prosle sezone za Fiorentinu, sigurno nije rupa.

  18. A i Venger je rekao da sutra ima jedno iznenadjenje..

    Možda Kasiljas.

  19. Zasto Murinjo ne racuna na Matu?