Prijava

I ja sam grobar pa se slažem sa vama. Mrđa ladno može da bude najbolji strelac u engleskoj ligi ako mu se ćefne

"може да надтрчи било ког бека од 20так година"
Haha, kog beka to moze da nadtrci? Nekog tamo iz Napretka koji mu se sklanja da bi ovaj dao gol? Smesan si.

"Ma dečko je grobar Scauzere, opušteno"
Pa naravno da sam grobar, nisam toliko nisko pao da navijam za Vucicevu prostitutku. Ali to nema veze sa Mrdjom, ja sam objektivan, a vi ste ocigledno bivsi radikali kojima je samo domace dobro. Sad volite Vucica.

Nisi objektivan čim toliko kritikuješ jednog od najboljih napadača u ovom trenutku

U šta je ovaj čovjek gledao prošlu sezonu nije mi jasno

Ali to nema veze sa Mrdjom, ja sam objektivan, a vi ste ocigledno bivsi radikali kojima je samo domace dobro.

Zašto kažeš bivši ? Vreme će pokazati ko je u pravu bio, videćemo kad se Šešelj vrati.
Ne vredi nastvljati diskusiju jer je ova persona počela da vredja i da skreće sa teme.
Dečko idi gledaj b92 i lajkuj polugole Čedine slike.

Prvo sam pomislio da ova Scouser troluje, ali sad mi je jasno da ne troluje kad vidim koliko se slazete sa njim. Ocidledno je da je on neko mudo ovde i sta on kaze tako je.

Ето. Докле са тим комплексима и стављањем репке и омиљеног клуба у исти кош? Ако си толико заслепљен да стварно мислиш да су се Мрђи склањали онда ја стварно више не знам шта да ти кажем, како да ти дочарам колико грешиш..Немој Вучића да мешаш у ово, цензурисаће нам спортске теме, ионако имамо жути картон.

Добро је да и даље има реалних и добрих људи као што је Друг Раја који остављају клупске поделе по страни не дозвољавају мржњи да их заслепи..

Kakav osjećaj za gol, pa ni pipo nije imao sunce tjebem.

Dečko idi gledaj b92 i lajkuj polugole Čedine slike.

Prvo i prvo bolje da citam b92 nego kurir i informer kao ti. A drugo, ja uopste nemam veze sa Ldp-om, ja sam apolitican. Ako znas sta to znaci.

@Hrürid Hælouiß
Druže, nisi objektivan , podojen si Vujoševićevom demagogijom, i ne vidiš dalje od nosa, cijenim i da si vrlo mlad.

Управо то Мрљо. А кад си ти видео Драгана у офсајду? Понека се стварно питам да ли појединци гледају исте мечеве као и ја...то ме депримира

A drugo, ja uopste nemam veze sa Ldp-om, ja sam apolitican.

U staroj Grčkoj su ljude koji nisu bili u stanju da se bave politikom nazivali idiotima

Nisam znao al sam izguglao to apotiličan.

@Hrürid Hælouiß, aj fino reci sad čiji si dupli, nemoguće da ovoliko nisi svejstan svojih rijeci

Ne vredi se raspravljati sa vama.

Druže Mrdja je brz , jak i ima njuh za gol, nijedan argument protiv ti nisi naveo, pa jel ti mislis da je lako dati tolike golove, sta treba da ti mrdju licno neko dovede da ti se pravda, e jebo ga ti

Ајде шта вас то чуди, па људи нису хтели да поверују у Исуса ни кад су видели та силна чуда својим очима, џабе би било и да му Мрђа лично дође и објасни неке ствари 1 на 1 на мале голиће, било би "ма нешто ме боли палац прешао деда тракторо преко њега ", "истегао сам лигаменте пре 14 година" и слично

Ocidledno je da je on neko mudo ovde i sta on kaze tako je.

Види се да ниси дуго био на сајту. Објасниће ти већ неко..

Ocidledno je da je on neko mudo ovde i sta on kaze tako je.

Ne znam ko je on ali cuo sam da ima jedan clan sajta koji tuce svoju mater. Stecan neki ili tako nesto..

Elem, upravu si za Mrdju. Ja cesto gledam utakmice nase lige i jednom sam bas video da mu se protivnicki bek sklonio. I pored toga sto se sklonio, Mrdja nije mogo da da gol. haha
I njega Celzi da uzme - nema sanse. Engleska je to, ne prastaju se tamo takve stvari.

Ja cesto gledam utakmice nase lige i jednom sam bas video da mu se protivnicki bek sklonio.

Дај линк, не верујем ти на реч.