Премијер лига 13/14

  1. Čudi me da niste izvukli onaj argument o broju stativa Liverpula pretprošle sezone.

  2. Brate, ne znam da li si gledao, ali protiv Notts County-ja sad u kupu, 3 je Liverpul pogodio! :D :D :D

  3. VIR GONA VIN D LIG VIR GONA VIN D LIG

  4. Brate, ne znam da li si gledao, ali protiv Notts County-ja sad u kupu, 3 je Liverpul pogodio! :D :D :D

    Mamu im jebem oborili su me na tiketu

  5. Ovo je slucajno, ali borba za titulu nece biti slucajna. Pod uslovom da u januaru dodje dobar spic, ovo je cista glupost sto nije doveden barem Kalu, kad su mogli jeftino da ga kupe. Prejak je sad Arsenal, Vilsir kad konacno pocne sezonu sa obe noge, realno ce biti krljanje sa Celsijem za titulu. Ljancester maksimalno 3. sa ovim timom, to je samo psiho Fergi mogao da lozi da su jaki, sad ce se videti koliko im zapravo fali kvalitetnih igraca.
    City veze s mozgom nema, Luzerpul ce se boriti za LS, ali nista vise od toga, komplesaski Totenhem moze jos milijardu funti da potrosi, kompleks izleciti ne mogu.
    Najrealnije 1. Celsi (jer ce Murinjo da ih nalozi da su jaki, mada nisu ni losi realno), 2. Arsenal, 3. Utd, 4. City, 5. L'pool, 6. Tott

  6. Ozil jeste bogotac ali Ozil nije ono sto je bilo neophodno Arsenalu. imaju mnogooo vecih problema od te pozicije

  7. BENDTNER se vratio, taman da nulira dolazak ozila.

  8. Pa dobro to za Bedntera, kapiram da će dobiti par mečeva u Karling Kupu i to je to.
    Ozil bi trebao biti na sredini gde je do sada bio Kazorla i Rosicki, a Kazorla ide na ofanzivnu levu gde je često i do sad igrao, jer Venger nešto i nije forsirao Podolskog.
    A Podolski svakako može da odigra špica ako Žiru stane, i tu je i Volkot koji se uvek trpao da bude špic, iako mu treba četiri jebene čiste šansce da ubode gol. Realno on mi je najgori od svih u ofanzivi.

  9. meni je podloski miliji od zirua, koji je drvo, ali je dobar u 16 i zna da da gol.

    EDIT: Ali jebote, Bendtner. zar nisu mogli da ga daju u neki fulam ili nesto.

  10. Podolski je mačka, al Žiru je jednostavno car pred golom. Podseća me na Nistelroja.

    Hteo je Venger Kalua, Demba Bu i još neke, ali se nije ostvarilo. Pa je morao ovog Šćepovića da zadrži jer nema baš klasičnog špica nikog osim Žirua.

  11. kad sam cuo da venger oce kalua, pisao sam od smijeha, kakva kanturina od igraca.
    na kraju ste dobro prosli, ali opet nemate zadnjeg veznog i imate tanku odbranu.

  12. nije zanimljivo kad sve imas u zivotu :D ali mogli su bez bendtnera.

  13. to stoji. i liverpulu fali po koja karika, ali koga boli kurac, VIR TOP OV D LIG!

    kokoske su se pojacale do jaja, ali sad moraju da se naviknu da igraju drugacije a ne po dodaj-bejlu-pa-sta-bude taktici i moguce da ce da im treba vremena za to, uopste ne djeluju jako na pocetku.

    Mojes ce na klupi jedinstva da puca polako, lik nije svestan u sta se uvalio

  14. Ovo je slucajno, ali borba za titulu nece biti slucajna.

    Jasta da nece, sve dok im neki VBA ili Noric ne objasni na Emiratima da od borbe za titulu nema nista ni ove sezone.

  15. Koји ће им враг одбрана, видиш да су се одлучили да цијелу сезону играју "на гол више". :)

  16. ali opet nemate zadnjeg veznog i imate tanku odbranu.

    Pa imamo Abu dva-pasa-lom-noge-pauza-godinu Dijabija :)

    Šalim se. Arsenal igra sa dva DMF CMF tako nekako i još jednim ispred a to je sad Ozil
    To su Vilšer, Remzi, Arteta. A ima i Frimpong da udje da slomi nekog.
    Odbrana je skroz okej, nemojte da kenjate. Sanja je sigurno u top5 najboljih desnih bekova. Kosćelni i Metz su stvarno zajedno bili ekstra, sa njima je Arsenal imao drugu najbolju obranu u ligi. Gibs se apgrejdovao i nabilodvao...

    Navikli ste da drvite onu "Arsenal ima kurac od odbrane". nije više tako..

  17. Зато Ливерпул игра толико добро и зрело да чак смем да кажем да ћемо бити испред Тотенхема ове сезоне.

  18. Opste je poznato da u fudbalu ionako odbrane donose titule.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.