Премијер лига 13/14

  1. Гледао сам само последњих 15 минута, али морам да приметим да је сваки Сањин центаршут био добар, ал' нико да закачи лопту.

  2. Kako kad je uveo Bendtnera da mu spasava utakmicu.

  3. REMYYYYYYYYYYYYYYYY

  4. Jebiga Towelie, napisah cim se dokopah kompa :D

  5. http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2013&mm=11&dd=22&nav_id=780647

    Losa vest, ali ne znam, nekako kad znam da imamo Sukija, ne brinem se. :)

  6. Pući će vam dupe Liverpulđani, jebaćemo vas jako.

  7. Rodžers krenuo sa Alenom, Leivom, Džerardom i Hendersonom, i sa Flanaganom na beku.

  8. Rodžers krenuo sa Alenom, Leivom, Džerardom i Hendersonom, i sa Flanaganom na beku.

    Gde si to čuo? Ako je tako, on čoek nije normalan.
    EDIT: Sad videh na Tviteru. Taj čovek je debil, što mu Staridž sedi na klupi???

  9. Staridž je inače povrijedjen plus umoran. Istego nešto sa Engleskom ne znam što...

  10. Ma ljudi, cemu briga gde je Staridz kad je Suarez tu? :D

  11. El živ Suarez nakon onog starta?

  12. Лоше се креће, не знам зашто га не мења Роџерс.

    Мињоле мађија не може баш све да одбрани, Ален сељачина промаши шансу утакмице. Мада, калкулисали смо друго полувреме, осим те шансе Алена ништа, заслужено су изједначили. Борбена текма, уживање.

  13. Улази Данијел саће буде свашта.

  14. Kakva utakmica.... Daj da jebemo taj everton....

  15. Боже. Када се гледа табела само другог полувремена Ливер је фазон задњи на табели.Не знамо диграмо друго и то ти је.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.