Премијер лига 13/14

  1. Поклон гол + пенал :(

    Пешкирић, мислим да је Сакхо повређен или преморен (пре ће бити то,играо је за реп скоро) ето га у првој постави већ у следећем колу.

  2. Da je bilo koji drugi igrac definitivno bi bio crveni. Suareza ne vole

  3. aj ne kenjajte.taj suarez je cigancina.da mu ne guraju bendzose u klopu klao bi po terenu.da ne igra fudbal duv'o bi lepak i prodavao heroin u nikaragvi.

  4. To ne znači da ovaj start nije bio za krivičnu prijavu i noć u zatvoru.

  5. aj ne kenjajte.taj suarez je cigancina.da mu ne guraju bendzose u klopu klao bi po terenu.da ne igra fudbal duv'o bi lepak i prodavao heroin u nikaragvi.

  6. To ne znači da ovaj start nije bio za krivičnu prijavu i noć u zatvoru.

    ko ga jebe.do juce e siktao na terenu k'o narkoman u krizi.

  7. Sanitarni čvor
    aj ne kenjajte.taj suarez je cigancina.da mu ne guraju bendzose u klopu klao bi po terenu.da ne igra fudbal duv'o bi lepak i prodavao heroin u nikaragvi.

    lololo živa istina.
    Dao bi sudija crveni da je bio bilo ko drugi u pitanju. Jeste crveni al šta je pobesneli radio sve sudije su očigledno rešile da puste igrače da ga lome povremeno.

  8. Au kolko siti unistava ovaj totenhem

  9. Krajnje je vreme bilo da se neko popiša po Spursima.. Konstatno se provače sa penalima i golovima u 90+

  10. Kod kuce siti najjaci tim u premijer ligi ovo je nenormalno jos kad se vrati kompani odbrana ce biti neprobojna a sta reci o napadu ,aguero savrsen igrac.

  11. Gengbenguje ga. Samo da ga Totenhem nece dati, imam da nece biti oba daju i 3+

  12. Судија свирај крај, играчи Тотенхема те молу на кољенима.

  13. http://www.sportske.net/text_images/201311/srce138223020131124182721.jpg

    Svi znaju da Bejl često proslavlja golove tako što pokazuje srce. Na taj način su fanovi Sitija provocirali goste iz Londona posle svojih golova danas.

    lolo

  14. Ремзи! Реално, у ПЛ ове године нико му није ни до кољена.... ;)

  15. Дечко се дрогира гарант. Капитен Арсенала следеће године.

  16. Ja moram da pojedem sva govna koja sam izasrao za Remzija, prošle godine u ova doba bio mi je najomraženiji igrač(ne samo meni vec vecini navijaca). Govorio sam kako tom ne bi dao ni da igra na terminu u balonu. Hvala Vengeru što nije slušao nas neznalice i što je vjerovao u potencijal koji ima ovaj momak.

  17. Svako ko kaže da je video potencijal u Remziju je kenjac nevidjen. Ja sam mislio da se nikad neće oporaviti od povrede, pre svega psihički jer mi je delovao kao pička (što je i razumljivo nakon loma) u duelima..

    Jedino je Venger bog znao da taj čkode može da vuče muda po travi.

    Moram da priznam da je Ozil najbolji u ovim "malim" utakmicama gde se realno i gube titule, zna da izigra odbranu pasom i reši meč. Protiv jačih timova je uglavnom flaster na njemu, al to opet otvara prostor drugim igračima.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.