Премијер лига 13/14

  1. pa real je nasa filijala jebote ,hranimo ih igracima redovno ,napravimo najboljeg na svetu i prosledimo da se sprdaju po spaniji kad izmuce po engleskoj klubove tipa liverpul ...

    inace za suareza se slazem ,napadac jeste,igrac malo slabije,ako bude igrao kao do sad protiv sitija celzija i malo jacih onda cemo to moci sa sigurnoscu tvrditi,a i on ima samo premijer ligu da se fokusira ,odmoran je redovno ,to vazi i za liverpul ,to je prednost tih manjih klubova sto ne igraju evropska takmicenja

    i da zaboravih danas da isprozivam mamadu sakoa ,dali vise od 20 miliona za jebenog roba koji ne zna nista pa za te pare 20 skrtela ste mogli da uzmete hahhaha

  2. Sad da ima tema o najglupljim postovima kao sto ima sa omiljenim, odmah bio linkovao tvoj post.

  3. pa real je nasa filijala jebote

    ово наша нећу ни да коментаришем али РЕАЛ ФИЛИЈАЛА МАНЧЕСТЕРА ЛОЛОЛ
    како суптилно гради причу да не буде после класични прелетач, армине армине џаволчичу

    ЈЕЛ ЈАВИО ФЕРГИ ПРЕКО ТВИТЕРА КАЋЕ ДА ОТЕРАЈУ МОЈЕСА А? ИЛИ ЈЕ ТО ПРОРОЧКИ ПРЕДВИДЕО У СВОЈОЈ МАРИЈАНА МАТЕУС КЊИЗИ ЛОЛОЛ

  4. mojes doktor ,a to ce i pokazati , mozemo i mi da dajemo 22 miliona za stopere raspale ,ali ne radi se to tako :) Na finjaka sa kleverlijem i smolingom se jebe liverpul tad ih najvise boli ;)

  5. Arminu fali samo 8 minusa da ne moze da posecuje forum...

  6. opet mi naglo rokate minusi pa ljudi da li ste toliko plitki ? ali to me zadovoljava jer znam da sam pogodio zivac ,zivac koji boli najvise ,koji boli vec decenijama ,ako ce vam to umanjiti bol lupajte minuse ,posto argumenata vidim nemate.

  7. Ајмо сви по 2 минуса, да оде испод 50, да престане да спемује тему својим глупостима. Ја му управо залепио.

  8. ајмо мали квиз

    где ће др сци пхд мојес завршити након што га ишутирају из јединства?

    ко погоди постаје цар теме и ја га излајкујем

    моји пикови:
    1. хал
    2. болтон
    3. раднички нови београд

  9. stevane sto si nervozan jebote pa imate 5 liga sampiona koji ce vam kurac vise ,kakve premijer lige bre

  10. Rengers Dvajte. Skotski..

  11. може бити ренџерс, мада мислим да се неће још враћати кући, није толики крш. или можда јесте? такође, искористио бих својство жике шаренице у овом квизу да у својој листи померим раднички изнад болтона, ипак болтон има амбиције да се врати у премијер лигу некада

  12. pa real je nasa filijala jebote ,hranimo ih igracima redovno

    Ти вероватно мислиш и да је Звезда филијала Јединства из Уба?

  13. Чак и ја који не волим Ливерпул (мада је то више било кад их је водио Бенитез) им скидам капу тренутно.... А Суарезов један гол против Сандерленда нпр. (јер су задњи у ПЛ) вреди више него хет трик Кристијана или Месија против неког усраног Бетиса или Рајо Ваљекана.... Јебена лига од три клуба (а до скоро од два).... Говорим за Примеру наравно....
    Ал' не може се сад причати о некој конкуренцији за титулу, видећемо све кад буде неко 25. коло....

  14. Е, гледај да пожуриш са одговором на моје питање, имаш 54 бода и врло си близу зоне испадања кекеке

  15. pa ronaldo kad je prcao u premijer ligi jel i tu bio valjekano ? ili veliki liverpul?

  16. ovo cu prijaviti nadleznima

  17. ti si dobio 3 plusa od mene toliko imam vremena da citam ,nisi los autor!

  18. Стеван

    Е, гледај да пожуриш са одговором на моје питање, имаш 54 бода и врло си близу зоне испадања кекеке

    Hahahah

  19. ArminVanBuuren

    ovo cu prijaviti nadleznima

    То ти је мач са две оштрице, можда ти обришу та два срања.

  20. opaa bas sam nabo zivac ha :)
    udrite liverpulovci samo vam to ostaje haha

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.