Премијер лига 13/14

  1. boli me kurac za pluseve nego sam na granici odjebace me sa foruma a mrzi me ista da pisem nesposoban sam :D

    Dzouns najbolji mladi univerzalac ,i rafael za godinu-dve ako ne top3 milion posto top5 najboljih desnih bekova na svetu mada i sad je tu blizu a to i znas moras priznati jeboga ti

    inaze smoling evans kleverli i kurci jesu na nivou kasalice kojica a bagre al jebaga ,ali su englezi pa se moraju gurati jebiga

    a vasi sauninzi keroli adami gflenagani pa onda keli pa vizdom pa razna bagra henderson hahaa a tek LUKAS LEJVA NAJVECE DRVO

  2. a vasi sauninzi keroli adami

    Срећом отерасмо стоку :)

    Лукас дрво? Лукас стиже што се стићи не може, попуњава све рупе и аналне отворе, омнипотентан играч који је истовремено на центру игралишта, у свом и противничком шеснаестерцу, клупи, трибинама и брчка се на Копакабани. Злостављаће вас Зубато створење ове сезоне, плакаћете на дупе опаааа

  3. za lukasa se sprdam on ima onu nevidljivu ulogu tipa kerik ,samo sto kerik ima najajci pas a taj vas samo preseca lopte i drka kurac ,kako on igra za repku brazila da mi je znati

  4. Свака екипа треба једног таквог. Сети се Макелелеа, Гатуза, Алберта Нађа и Дуљаја.. да не набрајам листа је предугачка. Керик има много бољи пас, то стоји, али по мени вам је Фелаини непотребан јер је тип играча као Керик (додуше мало опаснији), Кагава је плејмејкер и та спона напада и средине терена али не показује много.

  5. ma felaini je doveden da se bar malo smire navijaci ,posto je prelazni rok kurac odradjen ,mada moze on biti koristan nego ga jebu povrede ,a kagavi ne znam koji je kurac ponekad i dobro odigra ,njemu treba da on prevodi koptu da kontrolise i povezuje a to trenutno radi runi i jebiga ,najbolje bi bilo da ga trampimo uz kes za rojsa

    zaboravio sam skrtela najjaceg momka na svetu hahahahahah a kad se setim filipa degena reci degen ahahha

  6. http://vukajlija.com/forum/teme/54783-premijer-liga-13-14?strana=41#post_2637831

    Liverpul isto mlatio nejaku divljac tipa noric

    Sunday 1 September 2013
    13:30 Liverpool 1 - 0 Man Utd

  7. А сад одјеби и престани да "тролујеш", јер је поента троловања да бациш буву, па да остали запене и пишу километарске постове, а овде убедљиво највише текста си ти написао лол

  8. Liverpul isto mlatio nejaku divljac tipa noric

    Sta nije jasno? I jesmo tamanili divljac tipa Ljancester i slicne. I to bez Suaresa.

  9. ne trolujem nego sve sto sam napisao stoji ,da niste veci klub od junajteda ,da vam se mnogo digao kurac jer je suareza pocelo da sere ali vraticete se uskoro gde pripadate

    a takodje sam komentarisao i tu utakmicu ,dao staridz onaj smrdljivi najgori gol i posle kurac ,a i mi smo realno bili kurac na pocetku pa valjda vidite gde smo...

    najdraze mi je sto je nekako junajted zasluzan sto je luverpul postao kurac ,od sezone 2008/2009 kad je tores divljao ,ali ipak ispusili za kurcinu jebiga ne mozes ti na junajted NAJVECI klub u engleskoj

  10. ви вон ит фајв тајмс, деџго

  11. A i ta prica o tome ko je veci klub u Engleskoj je vrlo diskutabilna. Junajted tek od pre 3 sezone ima vise titula od Liverpula, a pre toga je Liverpul decenijama bio ispred Mancestera i po tom parametru. I kad se pogleda sira slika, i dalje je Liverpul veci klub od Ljancestera. Mi smo imali primat decenijama, vi imate 2-3 sezone. I ko je tu veci klub? O evropskom renomeu necu ni da pricam, tu vas sijemo i tako ce biti godinama unapred. Ali, tako je to kad se fudbal komentarise ostrasceno.

  12. nula je na engleskom zero ,verujem da si mislio na premijer lige

  13. Džaba vam fajv tajms. Al' dobro, niste ni jednu tekmu u LŠ od 2009+ izgubili.

  14. osvajali titule kad su radnici iz fabrike vune u mancesteru igrali pa se sad kurce ajte molim vas ,premijer liga je jedino merilo jer je tad poceo pravi fudbal i tad je postala najjaca liga na svetu ,a vi to znate ali vas boli morate da se osvrcete na istoriju jebiga kad ovako nemate nista...

    Chavez
    Džaba vam fajv tajms. Al' dobro, niste ni jednu tekmu u LŠ od 2009+ izgubili.

    :up a svi znaju da je englezima bitnija liga no ni to nije bitno :) , vi barem uzmete neki karling kup a onaj jadni arsenal ni to haha ima li koji tobdzija da se ispisam na njega hehe

  15. Ај сад стварно престани да се дебилишеш, тема је била нормална док ниси почео, а сад већ личи на ФК Црвена Звезда/Партизан.

    Све си у праву, Јунајтед је већи од Реала, Милана и Ливерпула заједно, а сад да наставимо да коментаришемо актуелне утакмице и дешавања.

  16. Ono što je realno je to, da je Suarez, u trenutnoj formi, najbolji napadač sveta.

  17. Slobodno se moze reci i najbolji igrac sa trenutnom formom.

  18. јебо те патак, јунајтед осми на табели, крај децембра а фергусонови сведоци још нису постали најватренији реалови интернет тифози, морам признати да сам изненађен

    изгледа да сам их потценио, прелазак можемо очекивати негде у априлу

  19. Ja lijepo rekoh... Armine , mrš u kujnu!

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.