Премијер лига 13/14

  1. Тај Радуљица-монструљица Дабе.

    Odgledaj ceo film, dobar je. Finale je ne Enfildu ;)

    Дал би било реално да нисам већ 5 пута одгледао филм лоло

  2. Дал би било реално да нисам већ 5 пута одгледао филм лоло

    Hahaha pa ne znam, zvučalo mi iz posta kao da si samo gledao klip, moja greška.

  3. Kakve su to klevete izazvane kompleksima ,pa pre mojesa everton se uvek borio da ne ispadne iz lige ,a mojes ih je doveo da budu konstanto ispred najvećeg rivala ,vidi se koliko pratite fudbal i koliko ustvari mržnja kovori iz vas ,mali,mali ljudi.

  4. Realno, biće zajebana tekma večeras al voleo bih Čelzi pobedi.

  5. Veceras ocekujem x, i da Liverpul ostane na celu tabele.

  6. Sledeće 2 su nam veoma zajebane, Siti pa Čelzi i to obe u gostima. Kad bi tu marar 4 boda uzeli bilo bi fino pa onda da se komotno revanširamo Halu za neočekivan poraz.

  7. ArminVanBuuren

    Kakve su to klevete izazvane kompleksima ,pa pre mojesa everton se uvek borio da ne ispadne iz lige ,a mojes ih je doveo da budu konstanto ispred najvećeg rivala ,vidi se koliko pratite fudbal i koliko ustvari mržnja kovori iz vas ,mali,mali ljudi.

    Е, замолио бих вас све да од сад почнете у потпуности да игноришете постове ове будале. Превише је очигледно да му је досадно, али не морамо ми да га забављамо. Само га кулирајте и тема ће се брзо вратити у нормалу.

  8. Ja mislim da ja Siti filijala Vest Hema, i da je Vest Hem ustvari vrhovni klub ove lige, Liverpul je govno, Arsenal je smeće, Portland je gej

  9. vest hem je nekada bio najbolja skola fudbalera pa svi klubovi iz cetvorke imali su neku legendu iz vest hema ...

    inace danas se setih da blekburn ima premijer ligu ,pu majku mu ko jos nema tu premijer ligu :)

  10. Premijer ligu imaju samo Mančesteri, Blekburn, Čelzi i Arsenal i od ove sezone i Liverpul.

  11. Dajte neki dobar strim za utakmicu.

  12. Udri bane, pizdu tursko svapsku!

  13. Udri bane, pizdu tursko svapsku!

  14. Ne mogu vjerovati da Ivanović nije dobio žuti za ovaj majgeri Ozilu u facu.

  15. Koliko dosadan fudbal. Wengeru treba još jedan kreativan igrač i zlo dobar špic. Žiru nije napadač.

  16. Slab je Arsenal...
    EDIT: Arsenal ne bi go dao ni za ceo dan.

  17. Murinjo je jedna "specijalna" muska kurva. U 88 minutu on vadi napadaca, stavlja odbrambenog, dovoljan mu bod. Tim koji se bori za titulu nebi trebo da igra tako.

  18. Ali, liverpul najvise profitiro. Huraj!

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.