Премијер лига 13/14

  1. Da ja znam vazda su krila bila , desna strana desna noga, tek se kasnije uvelo , da krila kad krenu unutra imaju nogu za šut, jer se prije igralo više na centaršuteve.

  2. Koliko ja znam ako tim igra klasičan 4-3-3 sistem (real npr) zna se da je strana - kontra noga da može da uleti u 16 i da stvori poziciju za šut..
    Arsenal, naprotiv igra tu neko 4-2-3-1 formaciju sa Ozilom iza Žirua a po strani su Volkot ili Kazorla(Podolski) na stranama gde im nije baš lako doći doći do pozicije za šut. Mada dosta se tu rotira, ulazi u 16 ili oko 16 .. Drka se kurac dok ne dodje do pozicije za šut. Mada Kazorla na primer i ne gleda kojom nogom udara. :)

  3. Ma okej za 4-3-3, nego sam ja mislio da ti govoriš za osnovnu formaciju 4-4-2 , dje su vazda krila na centaršutu za napadača

  4. Љанчестер наставља да терорише. Своје навијаче.

  5. Jadan Gigs...

    VIDIĆ KAPITEN

  6. ГОЛ ЗА ЈЕДНО ВЕЛИКО ЗБОНГОМ

    И пљус

  7. Je l bese u ovom manje vaznom kupu ima i revans u polufinalu ili je samo jedan mec kao i obicno?

  8. Игра се реванш.

  9. Igra se revanš u kom će da bude 0:0.

  10. Ovo je katastrofa za Junajted. Šta reći..

  11. Nemaju pojma. Izuzev tri igrača ostalo su sve pičke. Čast Vidari, GigZu, i Šreku.

  12. Пелегрини је за Манћинија доктор магистар пута десет.

  13. MOES MI TE VOLIMO!

  14. MOESOA TREBA ŠUTNUTI U DUPE :P

  15. Izbaciće oni Barsu, mark my words.

  16. Tvrdim da kad Siti igra doma, dijete moš da ubaciš na njega.

  17. Jes, kad i sudija igra za njih. Stoka ciganska. Ne mogu da vjerujem da ću ovo reći, al i Junajted mi je draži od ovih cigana.

  18. Џеко воскреснуо. Него жао ми га, таман чоек ушао у форму а враћа се Агуеро.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.