Премијер лига 13/14

  1. Koja dominacija Arsenala. Vila ne može meda

  2. Добро, примили су овај гол али играју добро, највећи помак у игри Арсенала ове године је ОДБРАНА, стално су кубурили са њом, примали неке шупачке голове, сад Кошћелни и Пјер плоде заједно. Росицког сам некада много готивио али се распао, изгледа ко дрогош.

    Е да, Ливерпул опет даје гомилу голова АЈМО БРЕ СКАУЗЕРИ!

  3. Hahahaha, sisaš kitu.

  4. Dube, nadam se da si opet izostavio Aston Vilu sa tiketa.. :)

    OOO JEBEMO KARAMOOO!!!

  5. Nisam se ni kladio. Sreća :DD

  6. Luzerpul polako, ali sigurno se vraća tamo gdje mu je i mjesto. U sredinu tabele. I Arsenal će još malo početi sa serijom kikseva.

  7. Arsenal (Venger) je previše naivan, tripuje da sezona može da se odigra sa 15 igrača u rotaciji. Klupa osvaja trofeje.

  8. Hahahaha, sisaš kitu.

    +1

    Играмо најгоре друго полувреме од све деце.

    Што каже Лери, пресудиће клупа а Ливерпул на првом месту не може да ротира превише играча.

    Сити -Челзи двојац за титулу, ако и само ако Арсенал не настави са овако добрим играма па им се придружи. И ако не буде имао још проблема са повредама.

  9. Jebem vas Luzerpulđane nesposobne da pobedite Vilu bangavu, ode mi tiket zbog sirotinje.

  10. Reče navijač Junajteda. Ja mislim da vi ove sezone nemate pravo glasa. Ne navijam za Liverpul, ali mrzim Gančester.

  11. Reče navijač Junajteda. Ja mislim da vi ove sezone nemate pravo glasa. Ne navijam za Liverpul, ali mrzim Gančester.

    Boli mene kurac za to, ja govorim šta je moja muka. To da je Junajted Liverpul ove sezone, to je fact. Kao i to da znaju opet na random da useru kao i prošle sezone.

    A završi li Junajted na tabeli ispred Liverpula na kraju sezone, naći ću te na forumu sve defke da mi isplusiraš.

  12. Ma šta mene boli kurac za liverpul, samo ti kažem da kad su mene ganciji bacili na tiketu,reko im da poginu kao u minhenu, na temi kladionica... i nakon des minuta kazem sebi ma nema veze, i sjutra jedva izbjegnu avionsku nesreću. NE ZAJEBAVAJ SE SAMNOM!

  13. Pa ono, krajnje ti loša kletva. Al' lorda Velbeka i Kleverlija ne bih žalio, ruku na srce.

  14. Ne kapiram zašto pljujete Velbeka, čovjek i nije tolko loš.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.