Prijava

Da se pročita 2078:

Unučadi moja mila.
Samo nemojte biti pederi, narkomani i ciganšture.
Ostalo je sve kul.
A da, u to doba cigani nećete moći ni da budete. Nećete vi znati da je to zlo postojalo uopšte.

Lista 10 pevača i grupa koje je deda autorizov'o da se slušaju:

01. 2pac Shakur
02. Bob Marley
03. Toma Zdravković
04. Pink Floyd
05. Nas
06. Bruce Springsteen
07. Sex Pistols
08. Ludovico Einaudi
09. Grupa JNA
10. Army of the Paharaohs

Volite Partizan, najtrofejnije sportsko društvo na svetu, uvek mi na grobu palite cigare, jerbo sam ih najviše gotivio uz kafu i ne kupujte ništa u onom Miškovićevom šoping centru u Ljutice Bogdana 1a. Taj tržni centar je maler, zaliven suzama onih koji su tu nekada imali poljanu. Ako ste već oko stadiona Partizana, bolje posle utakmice skoknite u onaj šoping mol u ulici Tomislava Karadžića na Banjici.

Voli vas đed.

CITAT 01. 2pac Shakur
02. Bob Marley YATIC

+8 ZILIONA

i ja mojima ostavljam ovo kao obaveznu lektiru,obaveznu ko osnovna kultura

Jebem ti prababu zar te onaj moj unuk nije naučio da se PES igra na kocku i nikako drugačije

Крви моја,

не имајте никад посла са индијцима и кинезима, да вам се ђедо у гробу не преврће. То су људи гамад и покушаће да вас израде на све начине, плус кад ово будеш читао они ће владати светом, и ако будете имали среће, ратоваће између себе, за добробит човечанства.
Филипинке су океј.

dragi potomče,

ti mi zapravo nisi potomak, jer ti predak NIJE JEBAO

Мили моји,

Будете ли музику америчких црнаца слушали, док се на креку напушавају неписменим, уличним сленгом, тестамент ће мој постати пуноважан да вам се сва пранђедовска заоставштина одузме и даде у фонд ''Војвода Живојин Мишић'', а презиме часно одузме, па се ви зовте Шупак Цакур и Мајлс Џибрутин, ал име Бубрега скрнавити нећете.
Њу Орлеанс је океј.

Снаго чукундедина,

испрскај отровом онај бурјан на гробљу, изазива ми алергију.
желим вам сву срећу у часној, дипломатској борби за свете српске земље Баточину и Лапово.

Њу Орлеанс је океј.

Hahaha Luizijana se saginjati neće!

Vrati kenguru ognjište
i dolazi u Leposavić pičko!

Sve što imam ostavljam sam sebi

2159.
Лозо Бубрега, насељавајте Стару Херцеговину, да направимо пун круг!

pun krug
u njemu Rasni lololo