Spasimo sosa od sosa sosa!

  1. Poštovani,

    moderator Lutak iskrivljenog L, a.k.a. sos, danas je na četu izrazio želju da me banuje i preotme mi nadimak.
    Složićete se da bi ovakav ban bio potpuno bezrazložan i predstavljao bi krajnji stepen zloupotrebe službenog položaja kojoj je on sklon, što se može vidjeti iz njegovog ophođenja prema meni.

    E sad, ja znam da većina vas mene ne gotivi ali vas molim da mi pridržite... pardon, da mi se pridružite, jer samo zajedno možemo pokazati sosu sosu i ostalim zlim moderatorima (iako i među njima ima dobrog naroda), da ne želimo trpiti njihovo iživljavanje i da njihove malverzacije nijesu dobrodošla na ovom sajtu koji bi trebao težiti ravnopravnosti svih autora.

    Na ovoj temi bi se ujedno mogli dogovarati o eventualnim protestima i štrajkovima ukoliko za njima bude potrebe.

    Ja vjerujem da mi možemo uspjeti u našoj borbi. Samo nam je potrebna istrajnost!
    Ja vjerujem u vas!

    NEĆE AUTOR MODU BITI ROB!

    PS: Tema je otvorena uz amin sosa sosa tako da se ne treba tretirati kao spem.

  2. raspada se sajt, POČELO JE!!!!

  3. Zaključaću ti temu prestani da se zajebavaš više.

  4. Mi to mozemo! Samo numemo i ne znamo... :(
    Znaaam :)
    ZAAAJK!

  5. OPAAAA
    MOZEMO
    UMEMO
    ZNAMO!

  6. Zhajka dovesti za Kaizena a nekompetentne modove zamijeniti sa sosom, Bohorom, ombretom i ostalim kvalitetom

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.