Prijava

Kusturica pravi film o ratu u Krajini, bla bla, nego ono što je zanimljivo je da će glavnu žensku ulogu igrati jedna od boljih pičoka današnjice, milfara Monika Beluči, ono što je još zanimljivije je da će Kusturica igrati glavnu mušku ulogu, što dalje implicira da će 99% doći do nekih seksi scena izmedju njih dvoje.
Da li je ovaj film umetnički izraz autora ili samo pokušaj da se eventualno pojebe Monika?
Da li će Kusturica snimati film samo da bi se možda u nekoj sceni pokrljao sa Monikom, a pošto je on režiser ne sumnjam u tako nešto?
Da li Kusturica ispao pičkopaćenik ili biste i vi isto tako da ste tako u mogućnost?
Da li će Kusturica jebati?

mozda
al ti neces

on je to već jebo u Kanu dok je bila riba

Slažem se sa autorom prvog posta, Kusturica je masnokosi i zadrigli pičkopaćenik al' ga glupače k'o što je gospođa Beluči gotive jerbo tripuju da pored toga što su dobro meso, su i dobre glumice pa je saradnja sa pomenutim kvazi-umetnikom logična stepenica u njihovim karijerama.

I da - verovatno je i jebao i jebaće.

Kusturica hoće da je nabaci sinu Striboru, jer je ovaj još nevin, a Monika razgrće.

logična stepenica

ali u pravcu podruma

Baš bi mi bilo puno srce da masni Kusturica koji realno nije jebao do svoje 25-e zbiči jednoj Moniki Beluči

Baš bi mi bilo puno srce

Objasni, molim te!

kolko znam, on će u tom filmu glumiti monaha... i kolko znam, on se sa svojom ženom prilično odvaljuje od, hajmo reći, zanimljivog jebanja...

Kad bi Kusturica smočio Moniki, to bi bila pobeda svih nas zadriglih, ružnih, debelih balkanaca nad Evropom i svetom!11

popušit će ona njemu sama od sebe

ЈЕБО НЕ ЈЕБО НЕМА ВАЈДЕ ЈЕР ЈЕ ПРИЈЕ ЊЕГА КРОЗ ПИЧКУ МАЛЕНЕ ПРОТУТЊАО КУРАЦ МИЛОРАДА ДОДИКА. ТАЈ ЈЕБЕ НАРОД ЦЦА ДЕЦЕНИЈУ И, КАО ШТО ВИДИТЕ, СВИ СУ ПРЕЗАДОВОЉНИ