Prijava

Ништа, само да кажем да оћу да се врати Киндер јајо, јебао их Киндер џој. Зна ли неко где може да се у овим тешким временима купи јајо. Оно право, не ово зиљаво ново говно. И какав је то курчеви потез Киндера да има више оног џоја него јајоа. И петиција против играчака које се не склапају.

Ima brate jajoa đe oćeš, šta tripuješ? xD

Nema već duže vreme nigde. Barem kod mene u kraju nema. Jeb'o ih džoj da ih jeb'.

Stop roze dinosaurusima u jajou, vratite bagere i kombajne na sklapanje!

Види се колико просечан коефицијент интелигенције код деце и народа уопште пада временом.

Dobra ideja. Kupiću danas jedno...

хехе купићеш

pa jbg, nije moj stil da kradem...

jbt,kupio sam to sranje pre neki par nedelja,ono govno tesko,pola namaz,pola igracka jbt...al dobro,barem imam autic da se igram...gde je ono staro jajo,bolje je

петиција против играчака које се не склапају.

Igračka koju ne možeš da sklopiš i rasklopiš i tako milion puta nije nikakva igračka!

Ништа, само да кажем да оћу да се врати Киндер јајо, јебао их Киндер џој. Зна ли неко где може да се у овим тешким временима купи јајо. Оно право, не ово зиљаво ново говно. И какав је то курчеви потез Киндера да има више оног џоја него јајоа. И петиција против играчака које се не склапају.

Ja ne znam gde vi živite ali svakog leta kao zamena za JAJO u prodavnice stiže ovo govno koje ne gubi oblik na većim temperaturama. JAJO bi bilo deformisano da ga ima. Sad će jesen, sad će i JAJO.

Ima brate jajoa đe oćeš, šta tripuješ? xD

Posledica slabe prodaje u tvom kraju Skočko, pa ostale zalihe.

au... otvarao sam ja onomad ovakvu temu, protiv nesklopivih igracaka u jajou.

stvarno je kinder jajo postalo peder.

Ja sa vremena na vreme tako kad idem u nabavku kupim jajo i kad dođem kući a ono unutra što kaže Agilares roze dinosaurus.
http://acimg.auctivacommerce.com/imgdata/0/1/9/3/9/7/webimg/4774418.jpg
Pa jebem mu mater dođe mi da zaplačem jebeno.

OĆEMO STARO KINDER JAJO I PRAVE IGRAČKE A NE OVE NESKLAPAJUĆE GEJ JAJO.
Odmah stavljam u primer moje nove defke koju posvećujem borbi za normalno jajo.

To celte.

Jebene puzle, kupim jajo pojedem jajo i volim da promućkam žumanco i ako ne mućka znam kolko je sati odma, teška srca ga samo otvorim i zatvorim.
http://zoomyummy.com/wp-content/uploads/2013/01/kinder-surprise-5.jpg

Ja ne znam gde vi živite ali svakog leta kao zamena za JAJO u prodavnice stiže ovo govno koje ne gubi oblik na većim temperaturama. JAJO bi bilo deformisano da ga ima. Sad će jesen, sad će i JAJO.

Почетком маја сам се убио тражећи нормално јајо и нема га. Па јебеммуматер, у продавницама се чува још милион ствари па се ништа не деформише. Правда за јајоа.