Prijava

Ђећемо сад да гледамо ДРЖАВНИ ПОСО?

dje ce manjine da slusaju svoja 2353246468 jezika

можемо неку петицију да напишемо да не гасе мађарски дневник бар? интернет петиција је увек решавала све проблеме.

Казан нека часком дода овде на сајту, да се не мучимо по туђим сајтовима.

Предлажем да Допија, Бо и Предах организују стриптиз за РТВ, сав приход покрајинском сервису!

ne plaćam pretplatu

И Мулуца, ђе њу заборави!

е, ово је озбиљна тема, немојте да ми је спемујете. шта нам је чинити? не заборавите, само један кутак свемира можете променити - почните од себе.

помислите на јадне циганчиће који сад не могу да гледају дневнвик... тужно је то, човек је човеку вук.

подржавам овај стриптиз. ако је сврсисходан, циљан, рационалан, функционалан и друштвено оправдан, зашто да не? како у украјни се феминисткиње боре за права људска голим сисама и пичкама?

можемо онда и ми да се боримо за идеале и бољи свијет

Угасите Војводину! Што плаћамо све паралелно у једној држави? Угасите!

Идем до краја, ако скупите неопходну своту. ЗА ВОЈВОДИНУ!
http://x.vukajlija.com/var/uploads/avatars/201004/20653/medium_medium___________.jpg

тек сад изваљујем "стефанов прибор за мастурбацију" лол

GASI HAHAHA GASI HAHAHA GASI

и шта ће сад Мезардс Роберт да прехрани децу кад му дају отказ? како, питам ја вас?

едит: па оно је О у ствари, човек се зове Месарош!

GASI HAHAHA GASI HAHAHA GASI

Чекај, стварно се гасе? Јебига, имали су добрих емисија, Државни посо пре свега, па музички програм, Преваранте...
Што се гасе? Деловало је да им је баш лепо кренуло у последње време.

ma atenšn horovi obični. sve ove godine su mogli bez pretplate i bilo im okej, a niko ih nije gledo. i sad kad su zbog ova tri kralja postali gledani onda oće da uzmu kintu. pa prete kao ako ne platite pretplatu nema više državnoga posla ma mrš mađari