MIZAN TROPHY - zvanična tema za diskusije

  1. hehehe, biće biće, a ijaoooooooooo, uvali ti meni gargiju, e lebactisuvipoljubim

  2. jesam li ja jedini kome je defka u minusu? nisam iščitao sve pa me zanima hehe

  3. Sad stvarno, kad ispljuvaste onako rajdera sto je glasao drugarski, evo sad pljujte mene, zabole me

    Hoćemo. Bar ja ako niko drugi...

  4. pseto ne diraj mi glasače :)

  5. Nisam u toku, je l moram da se prijavim da bih napisao definiciju za ovo takmičenje ili mogu sad da je napišem? Ono kao slučajno.

  6. Sad je već drugo kolo. Možeš da napišeš defku na neku hejtersku temu, ali ne u okviru takmičenja.

  7. Gde su mi sad linkovi od ovog kola breee?

  8. Bruce do kad traje glasanje, posto nisam ni ja tu, tek veceras dolazim kuci.

    Glasanje traje do sutra u 15.00 počev od danas u 15.00.

    Oni čija defka po isteku 24 sata (a proveravaću) bude u minusu izgubiće sve glasove bez obzira koju poziciju trenutno zauzimaju i biće plasirani na poslednjem mestu isto kao i oni koji defku uopšte ne napišu. Čisto da ne bude zabune, zov'te drugare, reklamirajte, radite štagod samo sa budete makar na nuli :)

  9. Gotovo...10 favorita imam...Šteta što ne mogu da se podele glasovi....

  10. Gotovo...10 favorita imam...Šteta što ne mogu da se podele glasovi....

    Koliko sam ja shvatio glasanje je opet evrovizijsko, tako da ti treba 8 favorita a ne 10 ... el jok ? :)

  11. Brus, jel petoro ide dalje, il više, pa da bude još jedan krug posle toga...?

  12. Ja ne znam da li ću stići da objavim oko tri glasove pošto mi brat nosi njegov komp baš u to vreme, a moj nešto odbija priključak za internet. .Pokušaću da sačekam da izađu još ove dve-tri poslednje, pa bih poslala glasove na PVT, pa vi objavite u 15 časova ako ja nisam tu.

  13. pa glasanje ti traje do sutra u to vreme, ne moraš odmah objaviti

  14. Neće biti tu, ide u Zrenjanin. Za poslednji krug ako prođem u najgorem slučaju ću sa moba pisati ili smisliti kod mene, pa navratiti do drugarice da objavim.

  15. Koliko sam ja shvatio glasanje je opet evrovizijsko, tako da ti treba 8 favorita a ne 10 ... el jok ? :)

    Ma znam, zato sam na muci...

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.