MIZAN TROPHY - zvanična tema za diskusije

  1. Sve se otima svođenju na praktična i upotrebna značenja i teži da se makar za dlaku prevaziđe, da se uvije u plašt svoje perspektive i težnje.

    Увек је речено оно што је оку примамљиво, а ум жуди за недореченим, око не. Око воли забаву.

  2. Eeee, Brucee, posvađa ti pola sajta sa ovim kupom, alal ti vera!!! Tek su sad neke stvari jasnije :)

    Pošto sam već pojeo govna i glasao u prethodnom kolu, glasaću i sad... hteo bih prvi, ZINAT, ali nisam tu u 15h, na poslu sam a tamo nemam net...

    Ne znam koji me đavo tera da sve ovo pišem, ali MORAO SAM!!

    Što se mene tiče, kako stvari stoje, ako budem dobio čak 5 pojena, vodim vas na jedno ladno jagodinsko pred prodavnicu :) vodio bih i u kafanu al' nije bila plata još

  3. Opet si proveravao rokove trajanja u magacinu? :)

  4. bezi bre ovaj nesss dobija ortacke pluseve

  5. ma poslao bih ti i u pvt ali njih nekoliko nije napisalo pa kad počne takmičenje dumesto mene izbaciš glasove...

  6. Bogami, u ovom krugu su opasne defke izbačene...

  7. Bruce do kad traje glasanje, posto nisam ni ja tu, tek veceras dolazim kuci. E da, gugi, a ako ti ja dam 10 poena (kojih sam ti vec namenio) gde nas onda vodis :D? E sad cu da glasam drugarski i to samo za gugija, ostale glasove necu ni da podelim? A sto? Zato sto sam tako u mogucnosti OPAAAAA. Sad stvarno, kad ispljuvaste onako rajdera sto je glasao drugarski, evo sad pljujte mene, zabole me

  8. Čim primim platu vodim te na kurve, pivo, ma šta oćeš, može?

  9. Sad stvarno, kad ispljuvaste onako rajdera sto je glasao drugarski, evo sad pljujte mene, zabole me

    TAKOE!! Opaaa!
    Gargija - LjoLj
    Daj i meni 8, neću se ljutiti, ionako mi je solidna defka... OPAAA

  10. Вејве, добра ти дефка.

  11. Bogami, đeco, svaka čast !

    Jes nas Brus stisnuo sa rokom za pisanje, ali kvalitet nije opao ni za jotu (naravno, govorim o ostalim definicijama, ne o svojoj).

  12. Moze ova desno :D

    I da rajderu, mozda udelim jos koji bod jos nekom, ali to ce da budu mozda samo 4,5,6 a 8 cu namerno da ostavim :D, jer nemam vremena sve da citam i da ocenjujem, procitao sam 3-4 defke usput sam i tvoju preleteo malo, procitacu je veceras celu :)

  13. moj kvalitet je opao hehe
    ali, što bi se reklo, važno je učestovavati ;)

  14. Lakše mi je sad kad nema toliko defki a ipak isti broj defki mogu da odaberem. Iznenađena sam Internetovim hejtom, vrlo lepo, za razliku od prvog kruga. I Ujka Sima ima lepu defku.

  15. iskreno Peroviću, posle one defke ova je nemam reči

  16. a znam gugi, kad je završeno glasanje za prvi krug i kad sam video da sam prošao, u tom trenutku nisam imao nikakvu inspiraciju za pisanje, nije mi bilo do toga. defka je jednosavno, može se reći, prisiljeno napisana...

  17. pa ono, i jeste...

    daj neki Pojen i vodim te u kurve lolo PAMTI PA VRATI :)
    imaš gore da biraš koju ćeš

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.