MIZAN TROPHY - zvanična tema za diskusije

  1. Желео бих да гласам, само не знам хоћу ли стићи. Прочитао сам неке дефиниције и добре су али не могу да формирам оцене на основу десет дефиниција. Прошло коло је остало без мојих гласова, тако да ћу се потрудити да гласам сада.

  2. Pročito sam jednom, drugi put sam ocenjivao.

    Postavim glasove i istripuje me Truleks Krpa vidim fali mu jedan autor, nije stavio nikog za 6 poena, isptripovo sam se da se nisam zezno pa stavio autora više, al dobro je sve je ok.

  3. Konacno procitah sve iz prvog kruga. Ima vrhunskih defki

  4. Dobar i drugi krug, štaviše dosta bolji od prvog...

  5. 1. Luks 78
    2. Pseto 88 60
    3. Highlander007 58

    Bez glasova dijaspore, Plava, Gusinja, Rožaja itd. :)))

  6. Па реално, и заслужују...

  7. Јеботе. кад сам свео на 15, требало је то преполовити.
    Превише је квалитетно такмичење.
    Ево: http://vukajlija.com/forum/teme/55581-mizan-trophy-zvanicna-tema-za-glasanje-drugi-krug#post_2503953

    Па нек иде живот.

  8. Тек сада сам стигао, идем да правим листу гласова.

  9. Video sam, Vokasi, video sam... duboko razočaran... :(

  10. Јбг Вејве, шта да ти кажем... Тако сам из топ десет избацио тебе и Келта. Шта да се ради...

  11. Ma zezam se... iskreno, prezadovoljan sam, jer je i prvi put da prođem prvo kolo, a ovom zadnjom defkom sam takođe prezadovoljan, jedna od boljih mojih, al ljudi ovde profesionalno pišu... jbg..

  12. jer je i prvi put da prođem prvo kolo

    Plati pa klati :)
    A da, ako nisi glasao daj mi neke bodove.

  13. A da, ako nisi glasao daj mi neke bodove.

    Nešto sam razmišljao ovaj put da glasam ozbiljno, čak sam i u svesku zapisivao... što dalje implicira da se lomim između nekih 10 autora, a tebe sam isključio jer je nekako bila očekivana tema, jbg...
    Nema ljutiš...

    Ako i ovaj put (a ne verujem da će) bude po prijateljskoj osnovi, daću ti visoku ocenu. Eto.
    Mada, najradije ne bih ni glasao - Direktor i Luks ubili...

  14. Ako ne glasaš za mene potvrđuješ da su studenti govna, el nisam realan?

  15. Ako ne glasaš za mene potvrđuješ da su studenti govna, el nisam realan?

    Pa... i ja sam brucoš, a potrudiću se da budem u onih 10% koje si pomenuo... :)

  16. остало ми 10 дефки. ја само могу да се убијем сада. џеџе.

  17. Извињавам се Хајлендеру и Келту, они су испали из мојих топ10. Морао сам да одлучим по томе колики је мој хејт према објекту који они хејтују. Нисам могао другачије...надам се да их моји гласови неће превише оштетити.

  18. pseto, ne moraš baš da mi daš visoku ocenu, zadovoljiću se i sa 6 :)

    fala svima koji su mi udelili po nek pojen :)

  19. Još koliko kola ima takmičenje, jedno, dva?

  20. гуги, макар ризиковао да се наљутиш ниси могао даље од чини ми се 12е позиције. јебга.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.