MIZAN TROPHY - zvanična tema za diskusije

  1. Кад сам свео на тринаест, буквално нијансе даље одлучивале и око избацивања, и око бодовања. Реално, остале закинуте много добре дефиниције.

    Кад се буде следећи пут вако нешто правило, мора се поделити у две групе. Капирам да је теже за испратити и водити модераторима, ал ће бити далеко квалитетније и праведније према многима.

  2. jes, ću se ljutim, ajde bre pseto PORFAVOR...
    nisam od takvih, c... meni je tek sad smešno sve, veruj mi... celokupna situacija oko takmičenja...

  3. Nadam se da ću ovog puta uspeti sve da pročitam, sada imam više vremena.

    Prošli put sam pročitala oko deset definicija, i to uglavnom onih što ih pratim. Bile su dobre, ali mi nekako nije bilo fer da dajem ocene, a da nisam pročitala sve. To bi mi bilo gluplje nego što mi je žao sada što nisam pomogla dobrim definicijama da dobiju više poena.

    I, za sada mi se čini da će mi sve biti toliko dobre da ću odustati od des points. Mada, mogla bih i da hejtujem, šta sada radim sa ovom filantropijom.

  4. neka se soad psiho javi na pvt da mi kaže koju žensku oće da trsi iz Ukrajine!!!
    lolololo prva desetkaaaaaaaa...

  5. Želim da se prijavim!

  6. Gugi udji na temu za glasanje, pogledaj nesto :D

  7. HAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH, IDEMOOOO DA JEBEMOO KURVEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!

    Uskoro, dobijaš gratis čitanje :)

  8. E, jesam se izblamirao u ovom kolu, realno. :(

    Director objebao maksimalno.
    Ima glasam malo posle, da snimim samo još par defki.

  9. Јеси Канте, очекивао сам више од тебе.

    Осећам се мутаво, 10 дефки поред оних којима сам дао бодове заслужује и бодове и пролаз.

  10. Opa, Visar, kad te Gugi bude vodio na kurve, ja ću da vam platim kondome. I to Durex!!

  11. i njega i onog psoada i svakog ko mi da bar minimum 2 pojena elem opaaaaaaaaa... ne žalim pare.... sad ću i ja da glasam... čisto da se malo zbavamo...

  12. Da se ponovim. Daklem:

    Još koliko kola ima takmičenje, jedno, dva?

  13. nego, konjevi, će udeliš neki bod... pitam, jer moram da glasam :)

  14. Gugi, druže, ne glasam ni po babu ni po stričevima. :)

  15. Galsam sutra kada budem video koliko sam ispoštovan. lololo

  16. Prestanite da lupate jebene gluposti na temi koj kurac. Otvorite neku pa se šlihtajte jedni drugima trebaće mi neko obaveštenje da pročitam ne mogu da izlistam jbt. I koje su glave ovi mićovani što su ostavili da tipa 5 bodova ne daju nikome. Kojom logikom je neko došao do saznanja da nema toliko vredne definicije za 5 bodova pa za šest ima onda nema osam a deset ima, majko moja ja ne verujem.

  17. Реално, Рајдерова дефка је одлична :)
    само сумњив ми је, јер не изгледа ми да је то он писао.. ијекавица :)

  18. Opušteno Bohore, evo ja neću dati 10 poena nikome, jerbo ne mogu da glasam za samog sebe.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.