MIZAN TROPHY - zvanična tema za diskusije

  1. A reklamiranje na četu?

    EDIT: Zaboravio sam pederskog smajlija :(

  2. Sviraš kurcu, siledžijo.

  3. Ja se slažem sa Dekijem, čuj mene sa psetóm, Dekijem hehe

  4. Ljudi vi morate biti svesni toga da ja pobeđujem na ovom takmičenju i ne pomaže tu mnogo neko ortačko glasanje i to. Samo možete da učestvujete i da se pohvalite kako ste se hrabro borili protiv mene. Džaba se prozivate na 113 strana.

  5. Zaboravio sam pederskog smajlija :(

    Misliš:

    Zaboravio sam pederskog smajlija :-(

    ?

  6. Ti bolje idi glasaj normalno, ne pravi se pametan.

  7. Rekli su da je dozvoljeno da ne dam sve bodove kol'ko se sjećam.

  8. Vratite Pazlaaaa u igruuuu!!

  9. Je l' uredu sad Agi?
    Eno sam ti i poen dao.

  10. Brus mi je odobrio poene, tako da je moj kriminalni um još jednom trijumfovao nad pravdom.

  11. Rekli su da je dozvoljeno da ne dam sve bodove

    Nisam to video, ali svakako priznati glasove, na primer, Zaklanog Čeljada, nikako nema smisla. Pročitao definiciju jednog autora i glasao samo za njega. Mislim... počeću i ja da čitam samo one koje pratim. Eto, ostala su dvojica u igri.

    Eno sam ti i poen dao.

    Uaaauu :)

  12. oh, kako ću vas slatko pobanovati posle takamičenja...

  13. Brus, baci u PVT adresu za rakiju...

  14. Nisam to video, ali svakako priznati glasove, na primer, Zaklanog Čeljada, nikako nema smisla. Pročitao definiciju jednog autora i glasao samo za njega. Mislim... počeću i ja da čitam samo one koje pratim. Eto, ostala su dvojica u igri.

    Provjeri, ja sam sve defke pročitao. Čak i ako ću da namjestim, gledaću da ispoštujem ostale autore tako što ću im ocijeniti defku.
    Inače, pola defki sam ocijenio juče al' mi danas nije bilo ocijena sem na par...

  15. Brus, baci u PVT adresu za rakiju...

    I operi rč :)))

  16. само да будемо на чисто .... "гласајте за мене купићу вам пиво и молдавске курве хехе" није добра зејбанција....једино духовито у томе јесте "хехехе" .

  17. I operi rč

    Onda nije to to... nema šmeka...

    EDIT: Ne mogu da verujem šta sam počeo da pišem. ahahaha

  18. BACITE IH LAVOVIMA!

  19. А ЛАВОВЕ БАЦИТЕ ПИРАНАМА

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.