MIZAN TROPHY - zvanična tema za diskusije

  1. Znaci moram da podelim sve glasove? Bruse znaci moram opet da glasam? Mogu li kako da editujem tamo na temi za glasanje?

  2. Mene je celt stvarno oduševio. Nikad mi ništa ne odabira, pa sam se pitao zašto je on uopšte moderator, tek sad sam shvatio.

  3. . Nikad mi ništa ne odabira, pa sam se pitao zašto je on uopšte moderator

    Ova rečenica je nelogična. Kekeke

  4. sve dok ne napišem da su glasovi evidentirani može se editovati - ukoliko je napisano da sam evidentirao, jedini dodatak može biti putem PVT i to SAMO onaj glas koji prvobitno nije dodeljen

  5. Ја сам већ писао-после првог кола сам Келту написао да се искењао али му је квалитет дефки опасно растао. Једино њему, остали су се испуцали раније.

  6. Meni nije legla Keltova iz poslednjeg kruga...

  7. celt je jedan leni gastarbajter koji je odavno mogao poneti zlatne gaće ali ga boli kurac da piše redovno, znam ja, pratim ga tri godine :)

  8. Meni nije legla Keltova iz poslednjeg kruga.

    pa još jedan

    Bolje ćutati ako misle da si glup, nego progovoriti i otkloniti svaku dilemu

  9. Luks je baš ubo stvar koju mnogo mrzim, zato sam mu i dao 10ku. Normalno, odlično je i napisao nije mu samo naslov doneo to.

  10. Puši kurac.

    Ovo ne kažem nikom posebno, al' ako nije problem neka neko to doživi lično kako bi podigli nivo mržnje na ovoj temi koji eksponencijalno opada otkad sam im rekao da začepe sa pričom o mojoj pomoći izvjesnim autorima.

  11. pa još jedan

    Bolje ćutati ako misle da si glup, nego progovoriti i otkloniti svaku dilemu

    Deki, ako sam rekao da mi nije legla, to je subjektivno i ne znači da nije kvalitet.
    Definicija je sjajna, ali tek deo nakon što završi sa masakriranjem devojke/spontanosti. Taj poletak mi ič ne odgovara i kvari utisak kompletne defke.

  12. Зашто, Пазле, децхко? Шта сам ти ја икада урадио? :(

  13. SVI GLASOVI MORAJU BITI DODELJENI, postovi
    u kojima nije naveden svaki glas neće biti uzeti
    u obzir

    Ima li ovo i neki drugi smisao, ili je i ovaj jedini teško shvatljiv?

    Čitam malo temu i mislim se u sebi trebalo bi da svaki autor ima težinski faktor prilikom glasanja. Faktor bi mogao biti i negativan. Možda jeste pošteno, ali nije normalno da svačiji glas jednako vredi. Ma, nije ni pošteno!

  14. Glasaću sutra oko 14.00. a sada ću da napišem svoje skromno viđenje definicija finalnog kruga bez priče o glasovima.

    Director - mrzim pravila – Želim da verujem da si se držao one poznate: „Jebanje ? Ja to probao, video da znam, pa batalio ...“ Pa zašto, dečko ?

    Luks - latinoamericki ciganluk kroz modern muziku - Malo Sloađa, malo Zorka … pa kako čovek da se ne oznoji ? A ne volim oznojene pa eto.

    pseto88 - omalovazavanje kurvi – neko već reče, ali da ponovim, stavljanje u poziciju zaštitnika kurvi pomalo otupljuje oštricu mržnje. Žena od karijere više po mom ukusu.

    Johnny Kurajber - mali ker – nije mi trebalo duže od prve dve rečenice da “provalim” ko je autor. Džoni stajl. Ko se jednom sreo s malim kerom, pamti zauvek. Ili je pobegao k’o pička ili je dobio po pički. Hipersenzitivnost S.Ć. me je više nasmejala od ovoga.

    TheWaveRider - baletan – konačno jedna “krštena” definicija I od tebe dečko. I smanji doživljaj ljeba ti carskoga. Zezanje, šega, ovo-ono. Igramo se, ali ne igramo po debele volove. I zato izvadi kolac iz leđa.

    highlander007 – adil maksutovic – šaljivo, ali me nisi ubedio kao sa prethodnom.

    Agilni - plazma – Di’š Plazmu hejtovati kuku meni ? … Da si opalio po “plazma” televizorima pa u redu. Ali dobar, ubedljiv hejt. Možda ću da prestanem da kradem klincima Plazmu ubuduće.

    celt – rob navike I strogi postovalac propisa – od tri turnirske ova je na mene ostavila najjači utisak

    nesss – borbe pasa – lepo napisano, ali opet mi je definicija iz prethodnog kruga bila bolja.

    Crvena konjeva mas' – ministar bez portfelja – Telo odlično, primer prenaglašeno vulgaran, ali dobro.

    cornelije - profi Kolmar skijasi na kopaoniku – mrzim sneg, mrzim skijanje I ne znam skijati, pojma nemam kako izgleda Kolmar oprema. Odrađeno u duhu turnira, ali nemam pojačanje osećaja mržnje

    ShoNNe007 – molba – Nadrkane čike koje traže da im glavom radiš rektoskopiju svi poznajemo, zar ne ?

    Duh iz lampu – doctor dzekil I mister hajd – Otkako su mi modovi obrisali prvu I jedinu “definiciju” u stihu nikad više nisam ni pokušao ništa slično. A imala je metriku I rime bolje od ove. Respekt za hrabrost, Djini !

    Usain Bolt – orkestar kolarcevih zaduzbina – definitivno si poranio sa plasiranjem ove definicije, a čini mi se i da je naslov pogrešan. Nije orkestar Kolarčevih zadužbina zapalio žito, Tijanić je …

    СМарко – naprasni navijac – precizno usmeren hejt na relativno malu ciljnu grupu. Ne valja to što si me ubedio da ih treba mrzeti. :)

    Sve u svemu, izuzimajući dečja prepucavanja i napušavanja na ovih sto i kusur strana, izvanredan turnir. Čestitke svim učesnicima bez obzira na plasman. Čestitke organizatorima - trebalo je sve ovo izdržati a držati kursor podalje od onog dugmeta na slovo "B". :)

    Za kraj, za sve vas, za mladence i sve goste, malo Baneta Bojanića:

    NEMA VIŠE HEJTA MOG,
    HEJTA MOGA JEDINOG,
    OBRISA GA MODERATOR STROG.

    NIKAD VIŠE JA I TI
    NEĆEMO MINUSATI
    I SAJTUŠE KUĆI VODITI ...

    PITA KAJZEN LEDENI, VUKIN SERVER JEBENI,
    PITAJU ME HEJTE GDE SI TI,
    TU JE JA IH LAŽEM ZNAM
    AL' JEBIGA POPIH BAN OVA PESMA MOJ JE OPROŠTAJ.

  15. Клекни на коленца и узми весло. На весло, на!

  16. *на као држи, узми, ево ти(прим аут)

  17. Čitam malo temu i mislim se u sebi trebalo bi da svaki autor ima težinski faktor prilikom glasanja. Faktor bi mogao biti i negativan. Možda jeste pošteno, ali nije normalno da svačiji glas jednako vredi. Ma, nije ni pošteno!

    Za sledeće takmičenje koje budem organizovao probaću da osmislim algoritam koji bi davao težinu glasu. Dakle, svaki autor jedan glas, ali neće svaki glas vredeti jednako. Totalno ću da diskriminišem.

  18. Дискриминација је мајка мудрости.

  19. Po mestu na vukajliji i ćao.
    Od 1 - 50- 10 bodova
    Od 51 - 100 -8 bodoba
    i tako dalje na tu foru sa raznoraznim promenama vrednosti kako se uklopiš.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.