MIZAN TROPHY - zvanična tema za diskusije

  1. Мада морам да кажем да сам ја појео говно у случају Ујка Симе. Мислио сам, не знам зашто, да је "новији аутор" а сада прелетео преко профила и дефки и ГАРГИЈА. Псето испо глуп.

  2. Videću sa celtom, on je dobar s tim proračunima.

  3. Za šta će biti sledeće takmičenje Brus? Ono što volimo ili ćete nešto drugo da nam smislite i zagorčate život.

  4. Posle ovoga, dajte jedno bar dva meseca da odmorimo.
    Mogo bi ciklo da dovrši jedino onaj izbor defki, odavno je pauziran.
    I kaizen da zameni odabrane i popularne.
    I da ne moram da silazim po pivo.

    Pseto, smorio si sa tom gargijom.
    Opa, gargija!

  5. Требало би да победник одлучи ако сам пратио фабулу радње?

  6. ГАРГИЈА НЕ МОЖЕ ДА СМОРИ. С ЊОМ МОШ И ДА ТРЕСЕШ ШЉИВЕ. АКО ИМАШ ШЉИВЕ.

  7. Ako Luks pobedi, ima da pišemo filantropi preldžijske defke i da mora u svakoj da ima link ka jutjube Sinova sa Manjače i Jandrinog Jata.

  8. Za šta će biti sledeće takmičenje Brus? Ono što volimo ili ćete nešto drugo da nam smislite i zagorčate život.

    Ja više ne organizujem do juna, ne znam šta kolege planiraju, možda jedino ubacim neko blic takmičenje za Novu godinu ili Božić, ali to će trajati maksimalno 24 sata...

  9. ГАРГИЈА НЕ МОЖЕ ДА СМОРИ. С ЊОМ МОШ И ДА ТРЕСЕШ ШЉИВЕ. АКО ИМАШ ШЉИВЕ.

    I AKO IMAŠ GARGIJU, OPAAAA!

  10. I AKO IMAŠ GARGIJU, OPAAAA!

    УВАЛИМ ТИ ТОПА, ГАРГИЈАААА!!1

  11. Иначе, свако има гаргију. Ако је мушко. И није рајдер, ГАРГИЈААААА

  12. Ako Luks pobedi

    Kaunt, ovaj put mislim da je ovo "AKO" višak. Preko 150 ima Luks.

  13. Jbg, nisam brojao, kakogod, nadrljali smo.
    Mada, ako se dobro sećam, pobednici su sva trojica 1-3.

  14. Ako Luks pobedi, ima da pišemo filantropi preldžijske defke i da mora u svakoj da ima link ka jutjube Sinova sa Manjače i Jandrinog Jata.

    Ма само нек је весело :)

  15. у случају Ујка Симе

    Sećam se slučaja jednog patka po imenu Dača ... :)

    Ujka Sima je zločinac povratnik na Vukajliju. Pelcovan od svih dečijih bolesti Vukajlije. I sam pojeo govno jer je rekao da se više neće vraćati. Šta'š jebiga ... Nema zamerke s moje strane. :)

  16. Ja procitah ovaj krug na vreme al jos ne znam dal da glasam. Em cu tesko odluciti, em ne znam jel posteno posto nisam glasao prva dva kruga.

  17. Simo, stavi makar avatar, oseća se neka sterilna nelagoda ovako.

  18. Sećam se slučaja jednog patka po imenu Dača ... :)

    Ujka Sima je zločinac povratnik na Vukajliju. Pelcovan od svih dečijih bolesti Vukajlije. I sam pojeo govno jer je rekao da se više neće vraćati. Šta'š jebiga ... Nema zamerke s moje strane. :)

    Грешка је моја, ја сам релативно "новији аутор" а нисам те виђао по сајту...

  19. Miloše, što da ne glasaš, ako si iščitao. Glasaj! Izađi na birališta i preuzmi sudbinu u svoje ruke!

  20. Igramo se, ali ne igramo po debele volove. I zato izvadi kolac iz leđa.

    Podržavam. Nisam ni bukao što se tiče takmičenja, hteo sam i da odustanem al dešavanja u toku noći su me naterala da promenim odluku i da napišem što bolje mogu...

    Iskreno, ne bi mi smetalo da su uzeli sliku mene sa profila i editovali i slično, ali neverovatno koliko sam besan i razočaran što su uzeli sliku sa kevom kad sam imao 2 godine! Dno dna od nazovi-ljudi, a svi kao fol imaju neki moralni kodeks...

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.