MIZAN TROPHY - zvanična tema za diskusije

  1. Miloše, što da ne glasaš, ako si iščitao. Glasaj! Izađi na birališta i preuzmi sudbinu u svoje ruke!

    Такоје! Немој после да кудиш власт у наредне 4 године!!1

  2. Iskreno, ne bi mi smetalo da su uzeli sliku mene sa profila i editovali i slično, ali neverovatno koliko sam besan i razočaran što su uzeli sliku sa kevom kad sam imao 2 godine! Dno dna od nazovi-ljudi, a svi kao fol imaju neki moralni kodeks...

    Сметало би ти. Свакоме би. Па ко те теро да качиш, Кузмана и даље јебу.

  3. Gledaj sine, ti si nespreman ušao na Vukajliju do zla Boga. Ovde su sve same hijene. De ćeš sliku majke kačiš na sajt nebo mu jebem? A pri tom si ispao jajara znaš kad i uzeli te ljudi na zub, videći od mene verovatno i vrag odnbeo šalu. Lepo te je nesss savetovao, spusti loptu i zaboraviće se sve.

  4. Кузмана и даље јебу.

    I na dalje ćemo :)

  5. Simo, stavi makar avatar, oseća se neka sterilna nelagoda ovako.

    U pravu si Grofe. Evo odradio sam i to ... :)

  6. Gledaj sine, ti si nespreman ušao na Vukajliju do zla Boga. Ovde su sve same hijene.

    "...А ја што ћу, али са киме ћу?
    Мало руках, малена и снага,
    једна сламка међу вихорове,
    сирак тужни без нигђе никога..."

  7. To, ujko, to, rode.
    Vejv, pa jebogaljeb, je l' ti i Smorka lepo rekla, a ti i na sopstveni glavatar stavio:

    "imaš super reakcije i postere
    i defke nisu loše
    ali internet ti katastrofalno ide"

  8. Brus, ja bih to pre povezao sa pesmom "Albatros"

    dokononi mornari od zabave love
    cesto albatrose, silne morske ptice
    na putu nemarne, tihe pratilice
    ladje sto nad ljutim vrtlozima plove.

    na daske od krova spuste ih sputane.
    kraljevi azura, nevesti , zbunjeni
    belim i ogromnim krilima, skunjeni
    masu ko veslima na obadve strane.

    malocas prekrasan, a sad smesan, jadan
    krilati se putnik bori s okovima
    s lule jedan mornar duva mu dim gadan
    u kljun, drugi mu se ruga skokovima.

    tom knezu oblaka i pesnik je slican
    on se s burom druzi, munjom poji oci
    ali na tlu sputan i zemlji nevican
    divovska mu krila smetaju da kroci.

    Vejv, pa jebogaljeb, je l' ti i Smorka lepo rekla, a ti i na sopstveni glavatar stavio:

    Jeste. Al ja sam samo ono što jesam i van neta...

  9. Al ja sam samo ono što jesam i van neta...

    Uf, pa de to da izjavis...

  10. džaba ti albatros, ja sam ovde glavni lik Hemingvejevog romana :)

    http://www.youtube.com/watch?v=Z_u7VGiMO0U

  11. Kunem ti se da ti je najbolje da ne forumuješ par dana, za tvoje dobro. Ne prozivam te ništa pričam ti ko bratu. Mada ja takvog brata da imam ili bi ga napravio čovekom ili bi JA bio jedinac.

  12. kako vi lagano izaserete 6 strana nebuloza, zlo.
    :sminka se pred izlazak na biraliste:

  13. Boxore, ne uvažava se predlog, dao si mi samo 3 poena. :P

  14. Bruse oće li biti do sutra pre kraja nekih trenutnih lista?

  15. Воздра раја.

  16. Искритиковао сам пар дефиниција, јер је превише глупости у њима, а и мало да се разбије атмосфера тапшања по рамену и некритиковања.

    Нисам се много мислио, таман је 8 дефиниција које заслужују поене, оне остале су или само за плус или нису ни за то.

  17. Boxore, ne uvažava se predlog, dao si mi samo 3 poena. :P

    Daj ciganki svaki dan, nemoj samo Subotom, ko da nikad nisi dao...
    Pa jel ti malo jebem ti sumpor? Do juče sam hteo da te ubijem, polako, biće takmičenja.

  18. U duhu kupa, NAPUSIM VAM SE KURCA JA MALO.
    Ipak odlucih da glasam, ostetio sam neke ljude al koji cu kurac, moradoh duhu i doskretnom da dam poene zbog originalnosti a ostetih najvise hajlandera, ostavih coveka bez poena a ubio je. Mada ne samo njega, ima jos par vrhunskih sto ostase bez ocena.
    Mrzite se i neka neko mrzi vas.

  19. jedni se mire, drugi tek zapocinju svadju... show must go on jeijeeee

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.