MIZAN TROPHY - zvanična tema za diskusije

  1. Bruse oće li biti do sutra pre kraja nekih trenutnih lista?

    Standardno, oko ponoći presek.

  2. Стеван
    Искритиковао сам пар дефиниција ...

    Pročitah par tih kritika i nisam smeo dalje ... Kako li tek izgleda kad opljuneš po nekoj ?

    :)

  3. E a odakle vam to da je rajderu neko napisao defku?

  4. Ma neko lupio, ja ga dopržio. I sad okrećemo prženicu.
    Sve u duhu teme.

  5. Pročitah par tih kritika i nisam smeo dalje ... Kako li tek izgleda kad opljuneš po nekoj ?

    :)

    И критика мора бити у духу тамичења.

  6. E kad je vec skoro gotovo takmicenje hteo bih samo da se izvinim ako sam nekoga uvredio, nije mi bila namera, ili ipak jeste heheheh? :D Sve u duhu takmicenja :D. E i da pozdravim mamu, tatu, tetke, ujku, Brusa i Brusolinu i komsiju sa drugog sprata sto se drao dok smo igrali :D

  7. A jes prijemnik, to stoji. Mislim da je on napisao al se vidi kopiranje stila drugih autora ( sto ne mora da bude lose) bas mi upao u oci onaj pasus sa tocenim a znam da prezire alkohol i duvan.

  8. PRESEK GLASOVA DO SADA:

    Luks 152
    Johnny Kurajber 121
    celt 112
    СМарко 106
    pseto88 103
    TheWaveRider 99
    nesss 86
    highlander007 79
    Agilni 75
    Director 69
    Crvena konjeva mas' 53
    Ujka Sima 49
    ShoNNe007 36
    Usain Bolt 25
    Duh iz lampu 25
    cornelije 24

  9. Fala vi, sad mogu mirno da spavam kad vidim da nisam zadnji.

  10. presek 5 minuta pre roka, bata mrko, amateru? :)

  11. meni je ponoć druže Mile, oči mi se sklapaju :)

  12. Lako je njemu da zeza. Kod njega je sad oko 9 sati izjutra...

  13. Malo mi fali da održim tradiju osvajanja desetog mesta.

  14. Псето ваљано одрадио, сви смо ми курве, ако је понуда добра. Ипак, фали оно нешто што је имао у прошле две.
    Вејв, задовољан сам избором и начином.
    Горштак, Шоне, Курајбер, не пије ми воду, широк субјекат, обрађиван. Писаније стандардно добро.
    Нессс, ко да је намерно исфушерисо дефку, али из душе.
    ЦКМ и Усеин мало прештуро за мој укус.
    Директор и Дух храбро, али неубедљиво, нажалост.

    Прошло коло кацам сам свео на неких 11-12 дефки, логично је било да елиминишем модове јер сам био тако у могућности, а нијансе су одлучивале. Сад нисам могао да их избегнем јер је сиротиња раја подабацила. Смаретов хејт је толико искрен, Агијев смео, оштар, није зајебаванција на коју позива, пример непотребан.
    Ујка Сима, човек се вратио у пуном сјају, баш објашњава.
    Лукс оригиналан, опседнутост шокачком двојком очигледна.
    Корнелије хејтово позерај од-ли-чно, али на исту тему Келт докториро, што се мене тиче.

  15. nije, celt je doktoriro na temu kretanja Higsovog bozona u uslovima kafanske atmosfere i nejebice :)

  16. Inače, dobro si primetio Mile da Ujka Sima baš ima dobar kambek...i meni se sviđa kako je ovaj turnir odradio do sada.

  17. Žiri iz Zalukovika Donjeg je jutros ipak poranio i glasao. Još jednom čestitke svim učesnicima.

  18. Da, Ujko, stvarno si pojeo defkama ozbiljne tematike...

  19. Polaskan sam, Džoni i Profe, i hvala vam, ali nemojte preterivati. Jednostavno mislim da su se kockice tako složile i da je turnir došao u pravo vreme. U prva dva kruga sam izbacio definicije koje sam dugo imao u glavi kao ideju, sve se nadajući da neću proći u treći ... lol ... I taman kad sam već razmišljao da napišem Brusu poruku da odustajem, otvorim stranicu nekih random onlajn novina i pufff ... prva reč - medijski spin. I takooo ...

  20. Čekaj, je l' Arlovski pobediJo?

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.