MIZAN TROPHY - zvanična tema za diskusije

  1. Brus kad vec mogu da se odabiraju takmcarske defke, aj odaberi ti meni Boga ti, treba mi da udjem u top 1000 hahahahahhahaha :D

  2. хехехе

    I meni isto, već 4 dana nijeste ništa. Ni komentar mi nijeste odabrali!

  3. ne mogu ja, rekoh vam, ja sam ovde neutralan k'o Krkobabić...

  4. Можда је грешка што у теми за гласање стоји име аутора па дефиниција. Аутоматску предност имају "популарни". Боље би било да буде само дефиниције.

  5. Pa svejedno kad ocijeniš ćeš viđeti ko je autor.

    Inače, meni je za 2 dana rođendan pa vidite da me progurate kroz prvi krug.
    I da, gospoda se ne pitaju za godine.

  6. Brus, poslacu ti jagnje na raznju na kucnu adresu, pa ni Krkobabic to ne odbija

  7. tehnički mi je ovako lakše, mada ne mislim da je neko u prednosti samo po imenu, neki autori su me naprosto šokirali činjenicom da mogu ovako kvalitetno pisati, a ne čine to...

  8. neki autori su me naprosto šokirali činjenicom da mogu ovako kvalitetno pisati, a ne čine to...

    као на пример ја хехе

  9. @Djikaja, nema to veze, jer nista ne zavisi od broja pluseva/minuseva, vec ce biti glasanje

  10. Malo oftopikujem, ali sviđa mi se ova Kazanova ideja sa popularnim definicijama, zbog toga sam pretežno i odlučio da ponovo počnem da pišem i ocenjujem, mnogo su veće šanse da ti defka bude viđena ovako (ako je kvalitetna, naravno).

  11. Inače, meni je za 2 dana rođendan pa vidite da me progurate kroz prvi krug.

    Не сери да си девица у хороскопу... :)))

  12. Еве вако иде прича, до броја 40 сам све прочитао, забележио (у свеску из механике трећи разред, њу сам нашо да има доста празних листова) лепо ко човек име аутора и име дефке и нешто моје да знам шта се хејтује јер се то неге не може видети из наслова, онда сам након ишчитане и забележене сваке дефке ударио плус у свесци у оне које ми се свиђају више од осталих, а све су добре, сваки је аутор направио добру дефку јер ниеј усиљено писао већ је стварно писао оно што мрзи...
    Алал вера људи! Сила је са вама!

  13. e jbg posto nisam pazio, mislio sam da nema prijavljivanja vec je dovoljno da napisem na kraju "Definicija je napisana za Mizantrophy".
    iovako nema neki skor
    Zabusant

  14. Е а шта треба да оцењујемо по теби Брус? Количину хејта, квалитетно сложен хејт или дефку као дефку? :Д

    Po meni bi trebalo glasati za ukupan kvalitet definicije, što uključuje pismenost, bogatstvo jezika i kvalitetno obrađenu tematiku - dakle obratiti pažnju najpre da defka JESTE hejt, a onda pogledati da li je autor to i kvalitetno napisao. Po meni, ali svako treba da odluči za sebe, ja ne glasam.

    Ja pojma nemam, skroz nakaradan ovaj kup. Odlični tekstovi i 5 definicija kojima se mrzi nešto, i ja sam ga nešto smutio ko kurac.
    Odoh da ostavim ložinu iz ćoška. Krv ti isusovu ala sam se nalio.

  15. seljak, sad je već kasno za ubacivanje u listu, ali neka stoji defka, ne smeta

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.