MIZAN TROPHY - zvanična tema za diskusije

  1. лол. Очекујем и себе у другом кругу. А Реме је показао највећу количину хејта, и љко није само то услов да дефиниција прође. То је моје мишљење. Таки да, мрзите, али водите рачуна и о стилу писања.

  2. Samo da konstatujem da su defke mnogo zanimljivije nego što sam očekivao.

  3. Čekajte bre malo, sad meni ništa nije jasno. Koliko ja shvatam, kad dođe vreme za glasanje glasaće se po onom evrovizijskom principu - ocene za 8 definicija koje glasač odabere od 1 do 10 uz naravno izostavljene 7 i 9 poena. A sam trenutni skor definicije nije toliko bitan. Jesam dobro shvatio ?

  4. trenutni skor definicija će biti bitan samo u eventualnom slučaju da poslednje mesto na rang listi dele učesnici sa istim brojem glasova ili da postoji nedovoljno onih koji su dobili glasove pa do punog broja učesnika u drugo kolo idu i oni sa nulom glasova, ali sa odličnim skorom

  5. Ja sam razmisljao, sta ono kad neko nema ni glas pa kako ce da prolaze, ali Brus je postavio organizaciju na visi nivo hehe :D

  6. Kad ce bre ovi da napisu nesto, jos manje od deset njih je ostalo, ako sam izbrojao kako treba

  7. na sve si mislio

    Lupa iz glave garant... :)
    Ma ok je taj sistem, jedino što se prepolovljava, pa dok dođe od 70 do finala...ima dosta.

  8. Lupa iz glave garant... :)

    To se kaže "Misli na nogama" ili "Na sve spreman" ili "Politički potkovan" :)

  9. June potkovaaaano :)

  10. Suština je ista, da te neko pita sad opet nešto, što su te već pitali, vrteo bi strane na temi ko lud, da vidiš šta si rek'o... :)
    P.S. Eto, i ova tri slenga je sad smislio, nema ništa od ovog definisano...kažem vam ja... s njim nikad načisto... ;)

  11. А не контам систем за гласање. Гласамо за 8дефиниција, и дајемо им оцене од један до десет?

  12. Krle96
    А не контам систем за гласање. Гласамо за 8дефиниција, и дајемо им оцене од један до десет?

    Auuu, Krle, makrar šurnaest puta se provukla ta priča... lol
    Onom za kod smatraš da je najbolji daješ 10 poena;
    ko je po tvom mišljenju drugi, njemu 8;
    sledećem 6;
    pa sledećem 5;
    pa sledećem 4;
    3;
    2;
    1;

  13. Макар*
    Хвала Вејве просветитељу.
    Нисам био много активан раније, промакло ми је то. Сад знам ;)

  14. Do sada i nije bio ovaj sistem glasanja... Ništa, i drugi put... :))

  15. Могао си да поделиш на две групе за гласање, једва сам одлучио најбољих 8, а још вечерас треба да ударам главом како да им расподелим поене.

  16. Могао си да поделиш на две групе за гласање, једва сам одлучио најбољих 8

    Valjda si ostavio jedno mesto među tih 8, jer ja tek treba da izbacim defku... :)

  17. daj tri dana bana ovima što još nisu napisali.

  18. Оставио сам за вас што каскате места, тј. кога ћу да одстраним, само мораће то да буде баш импресиван хејт ;)

  19. pročitao sve do sad :)

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.