MIZAN TROPHY - zvanična tema za diskusije

  1. Ја сам већ оценио. Ко није написао, шта да радим, прочитаћу, али ћу га тешко унети у фантастичну осморку.

  2. Ja sam odredio osmorku za koju glasam, još samo da im rasporedim poene ko će najmanje ko će najviše.

  3. Ja sam iscitao sve i ne mogu da se odlucim za kojih osam cu da glasam. Mada verovatno da cu za onih prvih osam koje su mi se svidele da glasam, tj. necu da izbacim nikog od tih osam zarad neke druge, osim ako bas neka mi se svidi, ali sumnjam. Jedino znam da cu paninaru da dam desetku :DD

  4. Ја ћу још једном да прочитам све, укључујући оне које нисам, и да формирам осам за гласање. А ви што нисте написали, био би ред, шта чекате?

  5. Ja jednoj ženskoj autorki dajem bodove. Neću reći kojoj i kol'ko.

  6. bolje bi bilo da je 70 autora podeljeno u bar dve grupe, glasanje bi bilo mnogo jednostavnije... ša znam...

  7. KOLIKO ĆE TRAJAT GLASANJE, IDEM NEŠTO DA RABOTIM PO SELU U NEĐELJU PA DA SE NE ISPUSTIM ZA GLAS? Op, kaps, sori.

  8. Ja jednoj ženskoj autorki dajem bodove. Neću reći kojoj i kol'ko.

    Taj rad.

  9. bolje bi bilo da je 70 autora podeljeno u bar dve grupe, glasanje bi bilo mnogo jednostavnije... ša znam...

    Ovako je mnogo teže za mahinacije.

  10. Ovako je mnogo teže za mahinacije.

    da je glasanje tajno tek bi onda bilo teško kalkulisati. ko glasa, pošalje ti pvt pa ti prebrojiš i kažeš ko je imao koliko bodova.

    u slučaju da ima nevernih toma uvek možeš da kopipejstuješ sve pvtove koje si dobio na temu pa nek proverava ko hoće da broji.

  11. pseto, da nemaš ti nekog u stranci na vlasti :)

  12. eh, kamo sreće...

    znam da je to više posla za tebe ali moraš priznati da rešava problem kalkulisanja.

    i da, meni je svejedno kako se glasa i da li neko kalkuliše, predlog dajem samo da ti pomognem da te ne smaraju sa kalkulacijama.

  13. Ima dosta solidnih definicija. Naravno, moja se izdvaja kao najkvalitetnija ali ni drugi autori nijesu potkazali.
    Iskreno od većine nijesam očekivao mnogo bolje.

  14. ti si pazl jedini žrtvovo kitu na oltaru takmičenja ;)

  15. Ja ne mrzim jer je moderno nego jer moram.

  16. Mogu ja da glasam i ako ne učestvujem? I ako mogu, kako?

  17. Možeš. Svi mogu, sutra u 15:00 je otvaranje glasanja, jer još nisu svi napisali defke.

  18. kad bude otključana ova tema http://vukajlija.com/forum/teme/55413-mizan-trophy-zvanicna-tema-za-glasanje (najverovatnije u nedelju posle 15.00) onda ostaviš svoje glasove kao post na toj temi, u skladu sa pravilima glasanja

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.