MIZAN TROPHY - zvanična tema za diskusije

  1. Možeš kad se otvori ona tema.
    Pišeš ovako:

    1. Пазл 10
    2. blablabla 8
    ...

    i tako dalje.

    Bruce

    kad bude otključana ova tema http://vukajlija.com/forum/teme/55413-mizan-trophy-zvanicna-tema-za-glasanje (najverovatnije u nedelju posle 15.00) onda ostaviš svoje glasove kao post na toj temi, u skladu sa pravilima glasanja

    Da te ispoštujem jer sam sluga režima.

  2. kad si ti u pitanju smatram se ispoštovanim samo tvojim učešćem na turniru :)

  3. Drago mi je što tako misliš Bruse ali mi je žao što ne mogu reći isto, jer ću biti zadovoljan isključivo prvim mjestom.

  4. Ko to odbanovao jebote? :D Znao sam da imas veze sa Kaizenom, od pocetka sam znao

  5. Ja se samobanovao pa me Ciklon odbanovao da se ogrebe za protekciju kad me umoduju.

  6. ЈА САМ НАПРАВИО ЛИСТУ КОМЕ ШТА КОЛИКО! ЕТО!

  7. Oće li smjet da se spemuje na onoj temi za glasanje?

  8. ne, jedini ustupak na toj temi biće mogućnost da se određeni broj poena ne dodeli nikom uz komentar "5 poena ne dodeljujem" ili slično...

  9. Znači da kažem ovima što su mi sigurni glasovi da glasaju samo za mene je l'?

  10. ako tako odlučiš, ali im reci da glasaju sa druge IP adrese, SMarko je rezervisao Rožaje i Gusinje...

  11. Ja sam kupio 6 rutera samo za ovu priliku.

  12. Ja sam bačio reklamu na onaj bilbord pored sportskog

  13. Brus, samo da javim, možeš pokupiti i moju, pošto vidim da su mnogi već odlučili za koga će glasati (što mislim da nije uredu, al ko mi je kriv), da i dalje ne gubim glasače... :)

  14. Ја сам комерцијални маг али сматрам да ми реклама није потребна јер сам исхејтовао за све паре. И људи су се регистровали да ме опљују због хејта што довољно говори о квалитету истог. Узмите и то у обзир када будете размишљали да ли да ми дате 8 или 10 поЈена.

  15. Organizujete takmičenje u hejtu baš kad ja nisam bio tu...ae, marš!

  16. Ja ću ispred delte Paninaro. Ima cijela Crna Gora da ga vidi.

  17. Тхе Проф
    Organizujete takmičenje u hejtu baš kad ja nisam bio tu...ae, marš!

    A ladno sam se pitao šta je s tobom...
    Nema veze, uvek si dobrodošao da glasaš za mene... ;)

    Pazle, i od tebe očekujem mnogo(tebi smem da kažem)... lol

  18. jebiga Profe, sedam dana najavljujem - ko ti kriv pa si buržuj i ideš na more :)

  19. Pazle, i od tebe očekujem mnogo(tebi smem da kažem)... lol

    Ja tebi 5 ti meni 10 bodova. Okej?

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.