MIZAN TROPHY - zvanična tema za diskusije

  1. Organizujete takmičenje u hejtu baš kad ja nisam bio tu...ae, marš!

    Профе, мислим да има "заменских" места још. Иначе не бих помагао јаким противницима да учествују али сам убеђен да ми нема равног у овој форми. :)

  2. JEBALA ME BURŽOAZIJA DA ME JEBALA!

    Bajdvej, bilo mi prilično lepo, možda kasnije negde pustim informaciju-dve o tome :)

  3. iiii bre, malo ti to nepoštena rabota... :)
    doduše vidim da mi licimuri hejtuju defku...:( ili oni čiju sam bolnu tačku pogodio, a ne smeju sebi da priznaju...

  4. ima zamensko mesto, samo čekam da vidim koliko je zainteresovan :)

    originalno su bila prijavljena 72 učesnika, znači do tog broja ko ima volju i sposobnosti da do sutra u 14.59 napiše defku, dobrodošao

    Vejve, ja sam prekjuče napisao da postoji logika da se defka napiše ranije, nisi otpratio :)

  5. Malo je da se glasa za osam definicija. Ne može čovek da se odluči, pogotovo kad krene da čita redom.

  6. Profe, uleti slobodno umesto mene :)

  7. cilj je da kvalitet ispliva dalje, originalno sam hteo sam za pet da se glasa ali to je ipak premalo :)

  8. Vejve, ja sam prekjuče napisao da postoji logika da se defka napiše ranije, nisi otpratio :)

    Nisam ispratio, jbg, a i nešto nisam bio baš sređen za pisanje prethodnih dana, ali nikako... No, ne treba kukati nad prosutim mlekom, šta da se radi... :)

  9. nebitno, ionako ih je pola pozaboravljalo za koga su hteli glasati pa će na brzaka da iščitavaju sve ko dva dana pred ispit :)

  10. Ma dobro, i da napišem ne znam šta, ne mogu proći dok ne platim... lololololol

  11. koliko puta da ti kažem da ne pričaš, sad ne smem nikakvu mahinaciju... ;)

  12. koliko puta da ti kažem da ne pričaš

    Opušteno, ionako će ljudi misliti da trolujemo... PVT... :)

  13. Kad god neko na forumu napiše "PVT" ja zamislim scenu snošaja između njega i osobe kojoj je dotičnu poruku uputio.

    Kako da se riješim tog problema?

  14. Averzionom terapijom, završavaj svaki svoj post ili komentar sa PVT

  15. Averzionom terapijom, završavaj svaki svoj post ili komentar sa PVT

    Na fazon - suoči se sa svojim strahom...
    Pazle, imaš PVT... :)

  16. ПВТ ПАЗЛЕ.
    Брусе, јел могу да ти пошаљем на ПВТ како ја гласам? пошто сутра нећу бити у могућности.

  17. Krle objašnjava.
    Postuje i nakon odabrane defke i time demantuje zle jezike i ždrela.

  18. Мисле да се само промовишем, а није тако. Само покушавам да уђем у друштво. Осећам се одбаченим са овим ником. :(

  19. Krle objasnio! Treba glasanje da bude anonimno Brusu na PVT!

  20. ја сам све прочито, ал још не знам за кога ћу гласати. сутра не знам дал ћу бити у могућности да гласам, па јер може до понедељка како то

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.