MIZAN TROPHY - zvanična tema za diskusije

  1. Ма свеједно. Али сутра нмг, тако да...јел могу сад да пошаљем гласове.

  2. Krle, mislim da to ne bi bilo uredu jer ima još ljudi koji nisu napisali defku... mislim ja jesam, malopre, al ima ovih koji nisu...

    EDIT: Jbg, nije da su prekršili neko pravilo, imaju fore do sutra u 3...

  3. Može u pvt, ali samo ako je zapečaćen zgrbom.
    I, da, zašto još ne napisaste defke, ljudi?
    Vejv je napisao, to je ekstra, ali ostali?

  4. Ма боли ме уво. И онако сам и од написаних једва одабрао, и оцене им поделио. Ко им је крив? Послаћу Брусу, кад се вратим из града.

  5. Ja očekujem puno glasova putem pisma a što se tiče glasanja, može i anonimno, moj štab je na sve spreman. Čuj mene za sve, na sve je spreman.

  6. Лупите ми 10, чуј мене осам, десет!

  7. Zadnjih pet strana ove teme se svodi na pitanje da li da se glasački kurac mulja s leve ili desne strane. Molim vas prestanite da želite moj kurac da dudlate. Da ste napisali nešto vredno pa ajde, nego desetobojci, sto posto ni moj kurac ne bi ste valjano odradili.
    Evo ovako.
    Wejv 10
    Pazl 8
    Krle 6
    Paninaro 5
    I agilni 1 dobar izraz, primeljiv
    Na bagro reklamno-spemerska! Posvetiću vam defku u ponedeljak...

  8. Što meni baš 5? Vazda li se kola na meni slome...

  9. E, hvala Deki, držim te za reč... :)

  10. Svaka sličnost sa stvarnim likovima i udovima je slučajna.

  11. E, hvala Deki, držim te za reč... :)

  12. Izvinjavam se, sigurna sam da je već bilo objašnjeno, ali imam malo vremena da prelistam, glasanje će otpočeti tek u nedelju popodne, nadam se? Pošto bih želela da ispoštujem turnir i učesnike, ali prosto nemam vremena pre nedelje popodne da glasam.

  13. Oghma infinium ti si mi brate nekako najbolji, iako nije ocenjena baš tako defka. Smešak mi se nekako sviđa sigurno među prve tri.

  14. glasanje počinje sutra u 15.00, traje 24 sata - to važi za prvi krug, posle ćemo videti :)

  15. E johny oghma infinium je zensko brate, nego sad nik malo vuce na drugu stranu, al da znas za ubuduce heheheh :)

  16. Super, hvala, Brus. Izvini što smaram, znam da si sigurno milion puta odgovorio. Ok, to mi odgovara. Sada ću da prelistam one koje nisam pročitala i da makar okvirno napravim grupu koje ću ubaciti na listu. Mada nije lako, odlična i veoma fer organizacija.

    dramajohny
    Oghma infinium ti si mi brate nekako najbolji,

    E, sad mogu da umrem, kada mi je Dramadžoni pohvalio defku. Ti uvek probereš one meni najdraže. :) I da, it is I, Smorka. :D

  17. Kad si ti u pitanju ćero, ima da produžim glasanje dok god sve ne pročitaš, nisi ti džabe moj Sith padawan :)

  18. ijaoooo, a giiiiiiiiiiiiiiiiiiii...

  19. Vidi ga ovaj ljubomoran :))

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.