MIZAN TROPHY - zvanična tema za diskusije

  1. Не само твоју, пар њих. Не бих да линкујем јер ће се неко осетити прозваним.

  2. Pa ajde bre da pocnemo vise. Brus isto pitanje koje je pitao LOL cini mi se, je l' kada glasamo napisemo npr. 1 bod- pa ime autora ili treba link definicije?

  3. Шта вам је јеботе, термин је до 15 часова и треба сачекати крај термина. Понашате се ко шалтеруше што раде до 5 али поле 3 и 15 не примају предмете, који курац?

  4. Чек, је л' може још да се пише, нисам у току?

  5. Може, Самхаине, имаш рок до 14 и 59. Ако си пријављен, нисам те запазио?

    Мада мислим да ће моћи и ако ниси али не бих без Бруса да причам...

  6. E , dajte mi link one teme za glasanje tamo su sve defke na jednom mjestu, bio sam u poslu ova dva dana pa nisam stigao ništa pročitati, pa da danas koliko mognem pročitam...

  7. Suzio izbor na 12 defki, sad ide teži deo.

  8. За ово гласање најмањи је проблем 10 и 8 бодова, биће јебено остале доделити

  9. Hvala radioaktivni

  10. Kakva konkurencija. Ja još ne znam kome podijeliti bodove.

  11. Krenuo sam da čitam, pročitao do sada negde pola, malo od gore, pa malo od dole, stvarno dosta kvaliteta izbačeno. Skoro pa ujednačen kvalitet među definicijama. Mislim da ću sutra ostalu polovinu pročitati, neću da mi promakne nijedna definicija.

  12. Imam svojih 8 komada.

  13. Rajko nemoj da me razočaraš. Axaxaxaxaxaxax

  14. Delimo bodove k'o da nam život zavisi od toga. Ali ozbiljno, težak izbor.

  15. jebote, ovo će biti najgore ocenjivanje ikad.
    BRUS, jebo si nas pa si nas rasturijo! De, leba ti, ubaci da može da se daje i 7 i 9 pojena...

  16. Šalu na stranu, kućna pomoćnica mi je donela kafu, odo da čitam koje nisam.

  17. BRUS, jebo si nas pa si nas rasturijo! De, leba ti, ubaci da može da se daje i 7 i 9 pojena...

    и ја сам за ово

  18. BRUS, jebo si nas pa si nas rasturijo! De, leba ti, ubaci da može da se daje i 7 i 9 pojena...

  19. како беше тај евровизијски систем? нешто су мењали прошле године.
    дају се 1,2,3,4,5,6,8,10 и 12 јел тако?

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.