MIZAN TROPHY - zvanična tema za diskusije

  1. Брусе, могу ли да не оцијењујем све дефке јер као што рекох свеједно ћу гласати по пријатељској линији?

  2. Која је фора том гласању, буди другачији од других! :)

    Едит: Нисам ни ја све оценио, само оне које су ми ушле у ужи круг. Хњо! Касније ћу натенане све изнова, јер има доста занимљивих..

  3. Брусе, могу ли да не оцијењујем све дефке јер као што рекох свеједно ћу гласати по пријатељској линији?

    I kako ga ne voleti? Ne folira se ni grama :)))

  4. brutalno iskren, ali ne čita uvodne postove ni na jednoj temi :)

  5. http://vukajlija.com/forum/teme/55413-mizan-trophy-zvanicna-tema-za-glasanje#post_2494966

    Ođe ne piše ništa o tome je l' ovo moje dozvoljeno ili ne...

    MOD EDIT:

    Dozvoljeno je NE DODELITI određeni broj poena, ali se mora napisati NIKO ispred tog broja

    ako misliš na čitanje i davanje plusa ili minusa - mene to ne zanima jer nema neku posebnu funkciju u takmičenju

  6. Ja sam glasao odsrca, a tek posle videh da sam dao glas nekima koji meni nisu i obrnuto.
    I reko, daj da namestim, ali Brus napisao "evidentirano", što znači "evidentirano".
    I onda ništa.
    Stoga, ne zamerite, menjao bih ja, ali Brus je napisao to što sam pomenuo gore i time me sprečio da budem pravičan.

  7. A uostalom zašto da ocijenjujem defku autora za kojeg neću glasati? Skoro sve defke su bile u popularnima tako da im moj plus ništa ne znači obzirom da će dobiti 0 bodova

  8. Ja sam glasao odsrca, a tek posle videh da sam dao glas nekima koji meni nisu i obrnuto.

    i ti?

  9. Ja sam ocekivao od paninara barem bod, al eto, jebiga. Dobro dobro, znam za sledeci put hehehhehehe

  10. i ja sam očekivao od par njih pa mi šuknut pogolem gargijan lolo
    stvarno sam se trudio da glasam pošteno...

  11. što se opterećujete, bitno je da ste iznad 33. mesta za drugi krug :)

  12. Jooj, što mi je sad nešto laganica filing. Odradio glasanje, skuhao dve defke (ako eventualno prođem), pa laganini diškam.
    Saću i kafu da pristavim.

  13. ne opterećujemo se, samo ćaskamo, onako...
    oš i ti kafu?
    EDIT: sad videh da je Nuloslav stavio, odo' da turim đezvu

    EDIT2: Šone, KURAC ĆU SLEDEĆI PUT DA TI DAM ''ONE'' LEKOVE KAD DOĐEŠ U APOTEKU, OPAAAAAAAAAAAAAA!!!

  14. bez šećera, ako nije problem

  15. Ja sam politički korektan, te velim "kuvana kafa", a ti na šta si mislio, toe drugo. Kekek

  16. Је 'л би неки баг ил' си ми Брусе ти обрисао пост...?

  17. dva posta odjednom blokiraju temu i onda jedan moram obrisati, jebiga...

  18. Gugoslave, ovaj put ti nisam dao glas, uso si mi u izbor od 10 definicija, ali jebiga. Ali ako udjes u sledeci krug obecavam barem neki bod hehe :)))

  19. @Visarijonović

    ma daaaaaj bre, jebo glasanje, bitna je zbancija... ali pazi šta si obećao lolo

  20. Шоне, обришу ти пост кад не гласаш за мене. То су урадили и на пародија купу једном.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.