MIZAN TROPHY - zvanična tema za diskusije

  1. Ja da sam znao da će gugi proći dalje zbog mog glasa, dao bih mu glas.

  2. gugi, ne zajebavaj me :)

  3. Brus, pošalji der ga na rifreš jedno 24 sata zbog ovoga!
    Hoće da kontaminira glasačku kutiju, bogamazo farmaceutsko-drogeraški!

  4. to večeras, kad budem umoran pobanujem za najmanju sitnicu na dva dana sve :)

  5. ruce

    gugi, ne zajebavaj me :)

    HAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA, nisam mog'o dizdržim, majke mi!!!

    Nuloslave, ti li mene malo z, a?

  6. Pazle samo od gugija bodovi?

  7. Gugi, znam ja da je Brus duševan, a i potencijalan si zet, ban je mali test za tu funkciju, tek ima da padnu kvestovi.

  8. Count Zero

    Brus, pošalji der ga na rifreš jedno 24 sata zbog ovoga!
    Hoće da kontaminira glasačku kutiju, bogamazo farmaceutsko-drogeraški!

    znači, ne prestajem da se smejem...

  9. još smorka nije odlučila, ne znamo ko će ostati na sajtu, a ko dobija trajni ban :)

  10. a i potencijalan si zet

    bojim se da ne razumem ovo? jesam li nešto propustijo? moguće da jesam jer sam koštunjičave prirode...

  11. Brus, tražio sam da vidim kako glasam na onoj temi. Može odgovor. Izvinjavam se na spemu.

  12. bojim se da ne razumem ovo? jesam li nešto propustijo? moguće da jesam jer sam koštunjičave prirode...

    Pa, pošto je Bruce smorkin uč'telj, tj. ona njegova štićenica, bilo je reči.. khm.. khm..

  13. de govori u uvo sam se pretvorijo i onako moram do Nove Godine da se ženim... mislim, mogu i da se udam nije problem :)

  14. TheWaveRider
    Glasao i ja!! :)

    Nisi morao :)

  15. TheWaveRider

    Glasao i ja!! :)

    znači, stigla uplata, e dobro...

  16. Smorka fino čeljade, a šašoljivo. Bruce će blagosilja sa dve odabrane, dok se ne skućite.
    Ona može da zabrka drogu, a ti je posle sipaš u šta treba: u midol, klabing, već šta ljudi konzumiraju i eto biznis. Porodični.

  17. znači, stigla uplata, e dobro...

    Е јеби га, мени касни плата.. Каки си то чоек, мога си ме сачекати који дан. :)

  18. Kaunte, evo svega mi, isprva sam mislio da ću glasati po kvalitetu, pa da će tebi ići 10, al pošto je ovo otišlo na načisto drugu stranu, rek'o ajde i ja da se zajebavam...
    izvini molim te...

    znači, stigla uplata, e dobro...

    legla...

  19. uf što ovom Niuloslavu krivo što nisi glasao za njega hehehe

    ne, ona će da vodi firmu a ja ću da radim... bolje da se ona petlja sa novcem, ja ću sve da spiskam :)

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.