MIZAN TROPHY - zvanična tema za diskusije

  1. Ja ću kasnije opet pročitati sve defke pa ću glasati, nemam sada vremena u kurac.

  2. čekaš da vidiš kako glasa dijaspora pa da im uzvratiš :)

  3. Морам да ишчитам ове најновије, фали ми пар за осам комада.
    Гласање шаролико дабоксачува, баш да видимо крајњи резултат.
    Скувао две дефке већ, питање је само да ли ће имати потребе да додајем назнаку Мизантрофи, хехе

    Било би добро да сви лепо напишу тачан надимак аутора, смара са овим варијантама, јесте понека шаљива, али капирам да је боље да стоји тачно и због бројања: и Брусу и нама који калкулишемо, тј. бавимо се махинацијама

    Махи-махи-махи-махи-махи-нално

  4. samo vi pišite, nije Brusu teško ;)

  5. sveo sam na 25 ali ovih osam je bila teška odluka. nekako se glasalo na kraju.
    A i kad pogledaš te evrovizije uvek najviše poena imaju neke leve zemlje tipa azerbejdžan, ukraina, srbija... neće valjda da pobedi velika britanija ili francuska.
    Ja ću verovatno da budem na začelju sa 0 do 1 poen jer sam izabrao najgluplju tematiku - najpopularniju igricu koju gejmeri obožavaju a negejmerima je dosadno da čitaju, bolje da sam po nekom američkom proizvodu ili nusproizvodu opleo to ionako svi mrze. danak lošoj taktici.

  6. čekaš da vidiš kako glasa dijaspora pa da im uzvratiš

    Pu, skontao me

  7. Bogami je tesno oko crte za prolaz i ispadanje :)

  8. Glasao. Jedva sam suzio izbor, da je moglo npr. 12 defki, bilo bi mi triput lakše.

  9. Do kad je glasanje? Birališta se zatvaraju u 20:00, jel tako?

  10. MOLIM GLASAČE DA NAVEDU NADIMAK AUTORA, A NE LINK DO DEFKE. Komplikovano mi je da klikćem za svaku ocenu...

  11. Banuj takve odma. Ionako nije glasao za mene.

  12. Ал' ме алко истриповао, а стварно је имао добру дефку... Штета што се није пријавио.

  13. Јел могу да заменим неку другу дефку/аутора, уместо алка..???

  14. Uh! Vidim da se glasanje zalaufalo! Da li je politički (i na svaki drugi način) korektno da dovršim započeti posao? Ostalo mi je još desetak definicija. Želeo bih da im posvetim isto onoliko pažnje kao i prethodnim. Ako nije, glasaću prema rezultatima prolaznog vremena.

  15. hahahahah, jbt, šta sam propustio dok sam spavao...
    Jbt, al je Smare uporan i besposlen, hahahaha, moram ga ubaciti ako ostane mesta među mojim miljenicima... :)

  16. izvini brus. procitajte prvo sve definicije definicije pa onda glasajte.

  17. Otkačeni, glasanje traje do sutra u 15.00

    Šone, nema izmena na evidentiranim glasovima.

    Nije problem poplava, snašao sam se.

  18. bolje da sam po nekom američkom proizvodu ili nusproizvodu opleo to ionako svi mrze

    Što se i vidi po mom skoru, jel? :)))

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.