MIZAN TROPHY - zvanična tema za diskusije

  1. Па ко то преноси мајку му, ЦНН или ББЦ?

  2. Изгледа да се смирила ситуација...

  3. ali tada nije zanimljivo :)

    мислиш тада не би било пичкарања?

    ево сада има, кул, немам проблем са тим јер ствари називам правим именом и боле ме курци за такмичење као што сам свестан да себе сада сам одстрањујем из даљег такмичења као и следећих.

  4. U principu da se izvinim Luksu ako sam bio ošrtriji.

  5. ma daj bre pseto ne zajebavaj, de ćeš... shvati da nas ima razni'...

  6. Па ко то преноси мајку му, ЦНН или ББЦ?

    ШНН-тв! Шовинистичка Независна Национална телевизија... У преводу - Шоне!

  7. Kriterijum bi trebao da bude prema tome koliko je suština onoga što je loše kod objekta (mržnje)pogođena. Naravno, treba uzeti u obzir i temu, tj. šta se mrzi. Najteže je bilo onima kojima je tema opširnija. Nije isto mrzeti ceo svet i nešto određenije.

    Super turnir, meni najzanimljiviji do sada.

  8. I Šone, kakva je prognoza za sutra i sledeću nedelju? Šta kažu reporteri?

  9. Kladim se u 5 dana svog godišnjeg odmora da će muljačina biti žestoko sankcionisana.

  10. Crvena konjeva mas'
    U principu da se izvinim Luksu ako sam bio ošrtriji.

    Baš sam se spremao da ti izminusiram postere... lolo Sve opušćano. Pa bolje da kažeš šta misliš, nego da se ližeš.... k'o... k'o pedes' posto postova na ovoj temi. ;-) Pa je l' ovo neki hejterski kurčev kup ili takmičenje u međusobnom gađanju ruzmarinima, kojepičkematerine.

  11. Марципан. Ти си женско!?!?!? Па ћаооооо, могли би да одемо на неко пиће.. ово, оно.. Ја могу да те изведем из ових срања, могу да ти помогнем да постанеш популарна... Еј бре, размисли о томе.. :)))

  12. Pa je l' ovo neki hejterski kurčev kup ili takmičenje u međusobnom gađanju ruzmarima, kojepičkematerine

    to se zove medjusobno pusenje kuraca u narodu :)

    pederska 69

  13. Jel smijem ja da glasam a da me ne izbije neko?

  14. Lukse, sad se ja oseĆam prozvanim!

  15. I Šone, kakva je prognoza za sutra i sledeću nedelju? Šta kažu reporteri?

    Како врбашки метеоролози незванично сазнају, идуће недеље можемо очекивати тмуран облак из Земуна, веле да ће говна да падају. Притисак изнад нормале илити ненормалан, и савет хроничним болесницима да ако су алергични на говна ни по коју цену не излате напоље... Хвала на пажњи био је то дневник... АУИОХЗИ ХЊГУГЊУГУ ГЊУГДУ ГЊДУГ ГУДЊГУИДХ ОКЊДГОЈГ ОДЊЈГОД ГОДБ ЈОГЊУД ЈЊБДЈБ ЊЈДГЈГДЊУГДУГХЊИДХИГЊДУГУ ЊДЗ И
    http://i1.ytimg.com/vi/iplfWUtKMzI/hqdefault.jpg

  16. Posljednjih 20ak stranica ove teme su veći transfer od prelaza Muhameda iz Meke u Medinu.

  17. Hahahhahaha, baš to Šone mađijo.

    A vi što niste glasali za mene...
    http://stream1.gifsoup.com/view3/4823149/op-o.gif
    Samo kolegijalno, kome još treba pošteno glasanje.

  18. Glasovi autora:
    Др. Туфер Шмрц
    Zangecu i
    burundi

    su obrisani i neće biti uzeti u obzir u preračunavanju.

    Sva trojica su banovani na po jedan dan zbog ortačkog glasanja sa direktnim uticajem na plasman određenih takmičara. Ubuduće će kazne biti mnogo oštrije, a najmanja će biti brisanje definicija kojima je dato najviše poena na ovaj način.

    Nema potrebe za raspravom.

  19. oghma infundibulum, da li stvarno misliš da su ti crtaći ikome interesantni? Odrasti već jednom.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.