MIZAN TROPHY - zvanična tema za diskusije

  1. Kornelije, mogu da te pitam nešto?

  2. ДА СЕ ЗАБЕЛЕЖИ ОВАЈ ДАТУМ КАО ДАН СА НАЈВИШЕ ПРЕПИРКИ НА САЈТУ.

  3. сада пишем ЦКМ-у: да, написао сам узмимо НА ПРИМЕР ЛУКСОВУ ДЕФКУ а у даљем тексту пише И ИМА ЈОШ 4-5 ТАКВИХ ДЕФКИ. као што рекох-читај постове ако одговараш на њих.

  4. ДА СЕ ЗАБЕЛЕЖИ ОВАЈ ДАТУМ КАО ДАН СА НАЈВИШЕ ПРЕПИРКИ НА САЈТУ.

    MAjke mi mile, gledam i druge teme, mržnja apsolutno trijumfovala danas. Fak jea.

  5. Mizantrop si tiii
    Takav sam i jaaaa

  6. jedino se Smo i ja i dalje wolimo

  7. Изволи

    Da li stvarno misliš da ja imam da pitam išta očajnog autora poput tebe?

  8. zato sam te Kaunte ishejtov'o jaaaaaaa

  9. svratim povremeno, procitam 2-3 strane, fino se ismejem, pa odem.

  10. ја кад сам реко нико није слушо: Псето Све Вас Мрзим Нафурана Мала 88

  11. jedino se Smo i ja i dalje wolimo

    Gugi, a ti ćeš da dobiješ batina... onako, prijateljskih... :P

  12. zato sam te Kaunte ishejtov'o jaaaaaaa

    Nis', gugi, jer si dobar čoek i komunista.
    Da se vratim na temu - videh Miroslava Ilića sad neki dan, bio na pijaci ovde u Čačku.
    Ide ulicom i oblizuje se.
    Jbt, ne peva, nigde mikrofona, ali šljis, zliz.
    Kakav tik, lebac ti.

  13. Не заслужујеш да ти одговорим. Рекох ти да си сморио.
    Ето јебига, ипак сам ти одговорио нешто.

  14. Jebi ga pseto, ne sviđa se svakome ista defka u istoj meri, ili se glasalo po drugarskoj liniji. E a pošto si izdvojio Luska, ja sam zato tako prokomentarisao. Da je bio nek drugi izdvojen, koristio bih njegov nik.

  15. А волим што сам добио поприличан број оцена па не може нико да каже: види га овај испушио па кења нешто.

    треба такмичења да имају само једно коло и да гласање буде тајно па ГАРГИЈУ да гласате другарски. прц јапанац.

  16. да гласање буде тајно

    ali tada nije zanimljivo :)

  17. ЦКМ ја сам написао "на пример" да бих лакше објаснио а не јер сматрам да за њега треба гласати. по другарској линији, јашта, то и причам.

  18. Pošto sam donekle prozvan, ako mogu da ka'em nešto. Ja kad sam ocenjivao, iskučivo sam gledao po kvalitetu defki, nastojao sam da zaboravim ko je autor, koliko god je moguće. Mislim da se ovo vidi iz mojih glasova.

    Od ovih malo dozvanijih uglavu autora očekujem i verujem da će urade isto od onih drugih i nisam očekivao u startu ništa, tako da je sve O.K. ;-) Valja defka-ne valja defka, ukusi se razlikuju, nije kraj sveta kako god ispadne, ne pada mi na pamet da džgiljim i brojim ko je za koga glasao, ko mi je dao bodić ili nije. Nego, ako neko ima kakvu tetku, vidiš... tobse moglo pogledati. ;-)

  19. Вести из света..

    У селу Вукајлија настао општи хаос након отварања тајанствене теме под називом: "MIZAN TROPHY". Главни осумњичени, како ЦНН саопштава јесте, модератор Брус, иначе сликар по струци, јелте, како саопштава ББЦ. Полиција је обавештена али још увек не интервенише. Колега да ли можемо да се укључимо уживо у прогарам..
    ....
    http://www.reactiongifs.com/wp-content/uploads/2013/06/Bruce-Lee.gif

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.