MIZAN TROPHY - zvanična tema za diskusije

  1. Једна мала преко Дрине оће да јој гаће скинем, чека да јој дођем ја из Београда...

  2. Ајде, баталите глупости... Неко воли пазла неко га не воли, на крају крајева свако има одређену дозу хејта према неком аутору као ја, ти реме, или скроз неко други, небитно. Дефинитивно нема потребе за оваким расправама, бесмислене су и не воде ничему. Обојица држите јачину карактера због чега? Ничега, окрените се и свако својим путем. Аупичкуматерину.. :)

  3. Шоне, дошо бих ја код тебе на гајбу, мени рођендан дан пре твог. :D

  4. Џорди ако поведеш ту са аватара можда се и организујемо некако..

  5. A meni dan poslije njegovog. Treba da me poštuješ više Džordi. Vrlo smo bliski sa ovog astrološkog aspekta.
    Prava djevica ne bi trebala da gradi svoje stavove na osnovu stereotipa kako ti to činiš...

  6. ПАРДОН! Ја не фермам тај хороскоп две банке... Људи су виши чак и од звезда. Молим лепо!

  7. Inače danas sam dobio jednog pratioca. Cijenim da je to zahvaljujući zalaganju na ovoj temi. Ponosan sam :)

  8. Е вид и ја сам... Ил' то дуго нисам обраћао пажњу. Ебемлига...

  9. Treba da me
    poštuješ više Džordi.

    Фокси, погле ко те је бранио на свим темама до сада. Сад сам се малко... разочар'о. х)
    Не знам који ти је гушт да смараш људе тако, трве девац то никад не би радио. Срећан рођендан, бај д веј.

  10. Treba da me
    poštuješ više Džordi.

    Фокси, погле ко те је бранио на свим темама до сада. Сад сам се малко... разочар'о. х)
    Не знам који ти је гушт да смараш људе тако, трве девац то никад не би радио. Срећан рођендан, бај д веј.

  11. Џорди ако поведеш ту са аватара можда се и
    организујемо некако..

    И ја бих је водио, веруј ми... срећан рођендан и теби, са два сата закашњења. :)

  12. Džordi, vidiš kako mi se sad šupkaš kad nema onih idiota. Nemoj tako brate.
    Lijepo reci šta misliš. Kud ćeš boljeg saveznika od objektivno najboljeg autora na sajtu?

    EDIT: Hvala na čestitki rođendana. U naletu bijesa izazvanog tvojim naglim poltornskim ponašanjem nakon onih gnusnih prozivki sam zaboravio da si mi čestitao rođendan.

  13. Pu koja ste govna, jebem vas u usta.
    JA MIZAN TROPUJEM

  14. Ај не сери леба ти ражанога.
    Одо ја спават, па сутра ушколу, уживајте.

  15. Pu koja ste govna, jebem vas u usta.

  16. tema za glasanje - 4 stranice
    tema za diskusije - 81 stranica

  17. ShoNNe007
    ТХЕ ЕНД

    Uloge tumačili: Violeta Peković, Nebojša Burović, Nada Blam, Đuza Stoiljković i Nikola Simić
    Prevod: Neda Kovačević
    Magnetoskop:Predrag Jevrić
    Ton majstor:Miodrag Ž. Vučković
    Realizacija:Slavko Tatić

  18. Džordi, vidiš kako mi se sad šupkaš kad nema
    onih idiota. Nemoj tako brate.
    Lijepo reci šta misliš. Kud ćeš boljeg saveznika
    od objektivno najboljeg autora na sajtu ?
    EDIT: Hvala na čestitki rođendana. U naletu
    bijesa izazvanog tvojim naglim poltornskim
    ponašanjem nakon onih gnusnih prozivki sam
    zaboravio da si mi čestitao rođendan.

    http://vukajlija.com/forum/teme/55488-prijedlog-revolucionarno-not?strana=3#post_2497506#post_2497496
    Napisah ono pre dva dana, kad ti nisi ni bio tu. Moje mišljenje. Moje mišljenje je takođe da si danas smorio u pičku materinu i ispao peder sa pokušajem da se nameštanjem popišaš po takmičenju.

    Pitam te zašto voliš da smaraš ljude pošto si sam naglasio da ti je to namera. Jebo nameru i poentu takvog ubijanja u pojam.

  19. и Стево Глоговац.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.