MIZAN TROPHY - zvanična tema za diskusije

  1. Jadan Brus kad dođe.... Poz ljudi odo' da legam.

  2. АЈДЕ И САЊАЈ РОБОТЕ... БУДИ РОБОТ СМОРКА; БУДИ РОБОТ...

  3. Пазле, не иде ти маркетинг?

    Ja sam mislio da troluješ da ne razumiješ šta ja radim.
    Sad mislim da si samo idijot. Namjerno kažem "idijot" jer tvoj idiotizam se ne može opisati sa samo 5 slova.

  4. Ovako se ljudi nisu kopali zaoči devedeset i nekih kad se stajalo u redu za kilu brašna. Kad je ovako kako je, kako bi tek bilo da se umesto pluseva dele evri, ili turbo žvake lolo

  5. АЈДЕ И САЊАЈ РОБОТЕ... БУДИ РОБОТ СМОРКА; БУДИ РОБОТ...

    hahahhahahha jebli me roboti... I hope. cmok

  6. Реме, што те овај коњ са дугиним репом не воли?

  7. Шта ме брига како је ко гласао. Ако је Пазлфокс решио да испадне шупчина, нек испадне, њему на душу. Пазл, бранио сам те до јуче, сад си сморио и то је океј. Ал' брате, ово је мизантроп куп, не садиста куп. Не мораш нас све убијати у појам.

    Рајдеру, ако си гласао по пријатељској линији, много ме боли патка што си гласао по пријатељској линији.

    Јебо вас куп, не играмо у златне гаће.

    ЛИТВАНИЈА

  8. Da viš kako bi neki ćutali da im je zadovoljen ego, tj. da su dobili brdo desetki. Eventualno bi se hvalili.

    Provalio me covek jebote :DDD

    Elem, smorka, i to znam da ima da se poruci ali na neki nacin se ne isplati, hteo sam da uzmem deadpoola set od 60 stripova za 60 dolara, ali bi mi verovatno zabolo jebenu carinu. A da kupujem pojedinacno, opet me mrzi da cekam da stigne to sve polako i opet dostava me kosta vise nego strip. E da, i ja skupljam figure, doduse nemam transformerse, ali imam iz video igara npr. imam tri iz Assassins creed-a i jos neke. Ali planiram da se bacim na Sideshow i hot toys statue, mada to je pitanje jer je to mnogo para. Lazem jebote setio sam se uzeo sam pre neku godinu nekog transofrmersa za 20-30 evra (nije to to, znam :D) u baci mi ga neko posle 2-3 dana -_-

  9. Чекај Смо, ниси гласала за мене? Мртва си за мене лололо. А чак сам се и помучио да одгледам Dark knighta. До пола, додуше, али опет. :P

  10. Пазле, капирам ја да ти ниси тако трагична душа, као што си на сајту, заправо, сматрам да си можда у универзуму стварног живота можда, али само можда и нормална глава и да се овде спрдаш на тај фазон, то јест сигуран сам у то, али је твој начин спрдања толико неинтересантан, незанимљив, већ виђен и дебилан да је то трагично. Ако желиш да изазовеш реакцију других, изазавао си. Почешем се за муда кад год видим да си писао негде. Али убијаш колико смараш. Једноставно, гушиш сајт својим просеравањем. Дуго нисам видео досаднијег "аутора".

  11. Реме, што те овај коњ са дугиним репом не воли?

    Немам појма, али немаш појма како то утиче на моје психичко стање.

  12. Tačno, ja želim da ispadnem šupčina. Iskreno to kažem. Volim da namještam i kradem narod a za to što oćete da stvorite priču kako moljakam za glasove i ocijene... nemam komentar.

    Inače, ne razumijem zašto mislite da vam svi ođe moraju biti zanimljivi. Mnoge autore ođe smatram krajnje nezanimljivim i dosadnim (a često ih vidim i kako direktno moljakaju za odabrani sadržaj) ali preko svega toga prelazim jer svaka prozivka na ovom sajtu jeste ujedno i poziv na javni linč.

    Da znam da me neće provaliti za ovu dvojicu što će mi sjutra dati 10 bodova, sad bih se samobanovao na 3 dana da odmorim od idijota koji ne mogu provesti ni 10 minuta na vukajliji a da me ne pomenu.

  13. E idem i ja da spavam, jepte se, zaludeli ste me ovom temom, a vec pola 2 -_-

  14. Пазле, ни ја не могу да проведем десет минута, а да не искочиш из Каизеновог фрижидера. Јеботе, цео дан си на теми и смараш. Немогуће је игнорисати те.

  15. Реме, што те овај коњ са дугиним репом не воли?

    Ja nemam ništa protiv njega. Jednom smo fino razgovarali na četu. Sljedeći put kada sam ga vidio krenuo je odmah da me proziva. Bolje njega pitaj.

  16. е висаејњјреуху како ли се чита,.. Ајде. :)

  17. Е ајте код мене, имам празну гајбу, нема ђевојака ал' има пиве.. а, а?

  18. Пазле, ни ја не могу да проведем десет минута, а да не искочиш из Каизеновог фрижидера. Јеботе, цео дан си на теми и смараш. Немогуће је игнорисати те.

    SMAAAAARAŠ!

  19. Ja nemam ništa protiv njega. Jednom smo fino razgovarali na četu. Sljedeći put kada sam ga vidio krenuo je odmah da me proziva. Bolje njega pitaj.

    Не сећам се разговора. Додуше, као што рекох, капирам да можеш да будеш нормалан, али се трудиш из све снаге да смараш, и то и делује као једини твој циљ овде. Ако сам у праву, онда ти честитам на томе.
    Ако нисам, онда си само смарач. Али то је ок.

  20. Da, Reme. Upravu si. Trudim se da smaram ljude.
    Iskreno bi me bilo blam da sam ovakav takvim se predstavljam.
    Inače, uvijek sam iskren pa i u ovom postu.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.